GeriSpor 2. ve 3. Lig'de play off programı belli oldu
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

2. ve 3. Lig'de play off programı belli oldu

2. ve 3. Lig'de play off programı belli oldu

Spor Toto 2. ve 3 Lig'de normal sezon müsabakalarının tamamlanmasının ardından play-off  maç programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig'de play-off maçları 4, 8, 12 ve 16 Mayıs, final müsabakası ise 21 Mayıs tarihinde oynanacak.

2. Lig'de play-off eşleşmelerinin maç programı şöyle:

4 Mayıs Perşembe:
Kırmızı Grup
16.00 Menemen Belediyespor-Gümüşhanespor (Menemen İlçe)
16.00 Hatayspor-Kastamonuspor 1966 (Antakya Atatürk)

Beyaz Grup
16.00 Sivas Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
16.00 Kocaeli Birlikspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Alparslan Türkeş)

8 Mayıs Pazartesi:
Kırmızı Grup
16.00 Gümüşhanespor-Menemen Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)
16.00 Kastamonuspor 1966-Hatayspor (Kastamonu Gazi)

Beyaz Grup
16.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sivas Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kocaeli Birlikspor (Kazım Karabekir)

Spor Toto 3. Lig'de play-off müsabakaları 4 ve 8 Mayıs, final karşılaşmaları ise 13-14 Mayıs tarihlerinde oynanacak. Yapılan açıklamada, 2. Grup'ta dün oynanması gereken Dersimspor-Çatalcaspor karşılaşmasında, Çatalcaspor'un maç saatinde sahada hazır olmamasından dolayı müsabakanın hakem tarafından tatil edildiği hatırlatıldı. Bu gruba ilişkin play-off karşılaşmalarının, anılan müsabakaya ilişkin disiplin işlemleri sonuçlanıncaya kadar ileri bir tarihe ertelendiği ifade edildi.

3. Lig 1. ve 3. gruplarda play-off eşleşmelerinin maç programı şöyle:

4 Mayıs Perşembe:
1. Grup
16.00 Çorum Belediyespor-Altay (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
16.00 Kocaelispor-Ankara Demirspor (İzmit İsmetpaşa)

3. Grup
16.00 Bayrampaşa-Sakaryaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
16.00 Diyarbekirspor- Darıca Gençlerbirliği (Seyrantepe Spor Kompleksi)

8 Mayıs Pazartesi:

1. Grup
16.00 Altay-Çorum Belediyespor (İzmir Atatürk)
16.00 Ankara Demirspor-Kocaelispor (Cebeci İnönü)

3. Grup
16.00 Sakaryaspor-Bayrampaşa (Sakarya Atatürk)
16.00 Darıca Gençlerbirliği-Diyarbekirspor (Darıca İlçe)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle