GeriSpor Spora kar engeli
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Spora kar engeli

Kötü hava koşulları birçok spor etkinliğine darbe vurdu. İstanbul'da bugün ve yarın yapılması gereken birçok spor müsabakası yoğun kar yağışı yüzünden ileri bir tarihe ertelendi.

Basketbolda, deplasmana daha önceden giden 3 takımın maçları dışındakiler tehir edildi. Basketbol Bayanlar 1.Ligi'nde bugün Ankara'da saat 14.00'te, Et Balık-Yıldırım Bosna, Alanya'da aynı saatte Alanyaspor-BOTAŞ maçları yapılacak. Erkekler 2. Ligi'nde ise İzmir'de saat 14.00'te Altay-Erdemirspor müsabakası oynanacak.

Voleybolda bugün oynanması gereken Erdemir-TED Kolejliler ve Karşıyaka-Vakıfbank Güneş Sigorta maçları ertelendi. Oynanacak 6 karşılaşmanın programı ise şöyle: Burhan Felek Salonu: Saat 13.00 Yeniköy Sentim-Polis Akd. ve Koleji Türk Telekom, 14.30 G.Saray-Ziraat Bankası, 16.00 Marmara Koleji-İst.Bş.Bld; Ankara Selim Sırrı Tarcan Salonu: 14.30 Çankaya Bld-F.Bahçe, 16.30 İller Bankası-Beşiktaş (Bayan-TRT-3 bant), 19.00 SSK-Arçelik (TRT-3 canlı) Hentbol maçları ile bir tarihe ertelenirken, İstanbul ve İzmir'de bugün ve yarın oynanması gereken futbol amatör küme maçları ileri bir tarihe alındı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle