Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Büyük Fenerbahçe yürüyüşü

29 Haziran 2013
  BÜYÜK FENERBAHÇE YÜRÜYÜŞÜ

  UEFA Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe'ye verdiği 2+1 yıllık Avrupa'ya men cezasına sarı lacivertli taraftarlardan tepki yürüyüşü..

  UEFA'nın verdiği cezaya sarı lacivertli taraftarlardan büyük tepki. Fenerbahçeli taraftarlar kulüplerine destek için 30 Haziran Pazar günü toplanıyor.

  BÜYÜK FENERBAHÇE YÜRÜYÜŞÜ

  Fenerbahçe'de son günlerde yaşanan olaylardan sonra tüm taraftar grupları, UEFA'yı protesto etmek ve takımlarına destek olmak için Pazar günü saat 5'te Bağdat Caddesi'nde toplanacaklar. Sarı lacivertlilerin taraftar sitesi 12numara.org'nin yaptığı duyuruda tüm Fenerbahçeli taraftar grupları; Grup Cadde,  Sol Açık, Group Legend, Fenerbahçeliler Derneği, Anadolu Yakası GFB ve bireysel tüm sarı lacivertliler yürüyüşe katılacak. Yaklaşık 10 bin kişinin katılacağı beklenen yürüyüş, Pazar akşam saat 7'de Suadiye ışıklar'dan Şükrü Saraçoğlu Stadı'na kadar yapılacaktır.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  29/06/2013 - 7:29
  Fenerbahçe camiası başkanıyla,yönetimiyle ve taraftarıyla bir bütündür.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  29/06/2013 - 0:56
  Bu yürüyüş,3.Temmuz sürecinin siyasi mimar ve sponsorlarına ciddi bir uyarı olacaktır.Yeter artık çekin elinizi Fenerbahçe'den.Aziz Yıldırımın gibi bu ülke sporuna değer katan başkanlara ihtiyacımız var.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  28/06/2013 - 20:32
  Aziz başkan 'ın Türk futbolu ve Fenerbahçe'ye (ekonomik açıdan) çağ atlatmasına rağmen, 3 sene üstüste şampiyonluk sözü verdiği gün kulubün hedeflerini yerelleştirdi. İşte o gün aslında misyonu bitti, ve şampiyonluk gelmeyince başladı alengirli işlere.İstifa edene kadar ilk defa FB'liği bırakıyorum
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  28/06/2013 - 20:25
  serdar kardeş , tahkimde 5+3 konuşuluyormuş ,hele hele CAS a giderse allah korusun , bilginize !
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  28/06/2013 - 20:24
  çapulcular yürüdü de ne oldu diyenler var.siz %50 olarak oturmaya devam edin,her fırsatta demokrasi diye bağırırsınız ama,gösteri yapmanın protesto etmenin en demokratik hak oldugunu bilmezsiniz.sus pus oturup ondan bundan medet umacağına,sokağa çıkıp tepkisini gösteren herkesi destekliyorum
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  28/06/2013 - 20:19
  Bu taraftarın suçu ne arkadaş ! Yönetimin artık sorumluluğu üstlenip gereğini yapması lazım,hala çocuk gibi suçu ona buna yüklüyorlar.Yeter ama.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding