Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Trabzon'da üçüncü Karaman dönemi

4 Haziran 2013
  Üçüncü Karaman dönemi

  Trabzonspor, sportif direktörlük için eski yardımcı antrenörü Ünal Karaman ile görüşmelere başlandığını Kamu Aydınlatm Platformu’na bildirdi.

  Trabzonspor, sportif direktörlük için eski yardımcı antrenörü Ünal Karaman ile görüşmelere başlandığını Kamu Aydınlatm Platformu’na bildirdi. Böylece Karaman, üçüncü kez bordo mavili ekipte göreve başlayacak.

  İKİNCİ KEZ SPORTİF DİREKTÖR

  KARADENİZ ekibinde yönetime gelen İbrahim Hacıosmanoğlu, teknik direktörlüğe Mustafa Reşit Akçay’ı getirdikten sonra sportif direktörlüğü de Ünal Karaman’a teslim etti. 1990-99 arasında Trabzon forması giyen 46 yaşındaki futbol adamı futbolu bıraktıktan sonra kulüpte üçüncü kez göreve geldi. İlk olarak Temmuz 2009’da Hugo Bross’un takımı yönettiği dönemde Trabzonspor Sportif Direktörlük görevine getirilen Karaman, Şubat 2010’da Şenol Güneş’in birinci yardımcısı olarak eşofmanları giydi. Güneş’in 28 Ocak 2013’te görevinden istifa etmesinden sonra Karaman da istifasını vermişti.

  ÖNCE FATİH TEKKE’YE ÖNERİLDİ

  Karaman’ın, Hacıos-manoğlu’nun sportif direktörlük teklifine “Futbolun tek patronu ben olursam çalışırım” dediği ve başkanın da onayıyla teklifi kabul ettiği öğrenildi.
  Hacıosmanoğlu, bu pozisyon için öncelikle kulübün eski futbolcularından Fatih Tekke’ye teklif götürmüştü. Ancak görev tanımı ve sorumluluklar konusunda anlaşma sağlanamayınca İbrahim Hacıosmanoğlu da rotayı Karaman’a çevirdi.

  Kafkas’a tek taraflı fesih

  TRABZONSPOR Kulübü, teknik direktör Tolunay Kafkas ile yollarını resmen ayırdı. Kulüpten dün Kamu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderilen açıklamada Kafkas ile ekibinin sözleşmesinin tek taraflı olarak feshedildiği bildirildi. Sözleşme feshine dair açıklamada kubülün bir tazminat ödeyip ödemeyeceği konusunda bir bilgi ise verilmedi.
  Diğer  yandan bordo mavili kulüp daha önce göreve getirdiğini duyurduğu yeni teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile görüşmelere başlandığını da KAP’a yaptığı açıklamayla resmen duyurdu. 

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/06/2013 - 15:38
  allah trabzonsporda oynayan futbolcunun yardımcısı olsun.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/06/2013 - 10:36
  yazık bu bilgisiz adamın kadosunda çalışmak intihardır.böyle cahil bir başkan sanırım tarihte yoktur.karamana yazık olacak
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/06/2013 - 9:42
  HOŞGELDİN İMPARATOR SEN BU KULÜBÜN GERÇEK SAHİBİSİN...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/06/2013 - 8:47
  T.Direktör mü,yardımcı antrenör mü,sportif direktörmüsün önce karar ver.Yoksa kulüp müdürümüsün?Görevini başkana sorma kovulursun.Sen o ne söylerse onu yap.Sonra demedi deme hocam.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding