Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Hami Mandıralı Trabzonspor'da

A.A.
30 Mayıs 2013
  Hami Mandıralı Trabzonspor'da

  Trabzonspor tarihinde ligde attığı 219 golle en fazla gol atan oyuncu unvanını elde eden Hami Mandıralı, 11 sezon aradan sonra bordo-mavili kulübe yardımcı antrenör olarak döndü.

  Teknik direktörlüğe Mustafa Akçay'ı getiren Trabzonspor'da, yardımcı antrenör olarak Hami Mandıralı ile anlaşıldı.

  Ligde attığı 219 golle Trabzonspor'un en fazla gol atan oyuncu olan Hami Mandıralı, 11 sezon aradan sonra bordo-mavili kulübe yardımcı antrenör olarak döndü. . En son 2001-2002 sezonunda Karadeniz ekibinde forma giyen Hami Mandıralı, yeni sezonda Akçay'ın yardımcılığını yapacak.

  Teknik direktör Mustafa Akçay ile özüne dönmeye başlayan, ardından Fatih Tekke'yi sportif direktör yapan bordo-mavili kulübün yeni yönetim kurulu, Hami Mandıralı ile de bu hamlesini sürdürdü.

  Bordo-mavili takımda oynadığı dönemde frikik golleriyle dikkati çeken ve "bombacı" lakabıyla anılan Hami Mandıralı, yaptığı açıklamada, yönetim kuruluna, kendisini bu göreve layık görenlere çok teşekkür ederek, "Biz gönülden anlaştık. 1-2 gün içinde imza töreni olur. 11-12 yıldır bu anı bekliyordum. Yuvama döndüğüm için çok mutluyum" dedi.

  Hami, Trabzonspor'u iyi yerlere taşımak için toplantı yaptıklarını ifade ederek, "İnşallah Trabzonspor'da güzel şeyler olacak. Bunun için neler yapabiliriz, hepsini konuştuk. Hayatımdaki renkler hep bordo-mavi oldu. O renge dönmenin mutluluğunu yaşıyorum" diye konuştu.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/05/2013 - 22:46
  TS efsanesi tam yol devam...Anadolu'nun gurur şehri ve takımı. Helal olsun
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/05/2013 - 19:18
  Fatih Tekke sportif direktör... Daha yeni futbolu bıraktı, saha dışındaki tecrübesi daha doğrusu yönetim tecrübesi ne kadarki bu kadar ciddi bir görev verildi.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/05/2013 - 18:58
  HAmi Schalke de radyoda takıma niye giremediği için diyordu ki bu teknik direktör acayip antremanda iyi olmayanı yıldız olsada takıma almıyor
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/05/2013 - 18:43
  Trabzon yönetimi cok akillica is yapiyor, aile icindekileri göreve getirmekle. Nedenmi hemen acikliyayim. Aileden birini kovmak cok kolay, sen kovarsin o gelir. Kirilmaz gücenmez, aile sevgisi agir basar. Anlayan anladi. TS ligde kalmak icin ekip olusturuyor.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/05/2013 - 15:20
  Sabır lütfen. Kimse mucize beklemesin. Gelen de giden de bilmeli başarızlıkda teknik ekip değil futbolcu gider diye.Aslında her takım için böyle olmalı ama biz türk insanı çok sabırsızız. Başarı demek sabır demek istikrar deme...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/05/2013 - 14:59
  TRABZON DOĞRU YOLDA.TEBRİKLER
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding