Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Süleyman Seba korkuttu

30 Mart 2013
  İşte Süleyman Seba'nın sağlık durumu

  Adapazarı'nda bulunan Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba, dün öğle saatlerinde rahatsızlanarak yeğeni Tayfur Havutçu tarafından İstanbul'da hastaneye kaldırılmıştı.

  Yüksek ateş nedeniyle hastaneye kaldırılan Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın şu an için hayati tehlikesinin bulunmadığı, 3-4 gün yoğun bakımda tutulacağı bildirildi. Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Reha Baran, Seba'nın sağlık durumu hakkında gazetecilere açıklama yaptı. Süleyman Seba'nın şu anda hayati tehlikesi bulunmadığını belirten Baran, şöyle konuştu:

  “Şu anda bilinci açıktır. Kendisini önlem amacıyla yoğun bakım ünitesinde gözlem altında tutuyoruz. Zatürre bulgusu yok ama ateşin nedenini araştırıyoruz. İlk aşamada akciğer olmadığını söyleyebilirim. Ateşinin nedeni belki idrar yollarından dolayı olabilir. Kendisini 3-4 gün yoğun bakımda tutup, inşallah sağlıklı bir şekilde taburcu etmeyi planlıyoruz.”

  Seba'nın biraz dinlendirilmesi gerektiğini söyleyen Baran, efsane başkanın yaşamsal bulgularında herhangi bir sıkıntı olmadığını ve yaklaşık 10 gün sonra taburcu edebileceklerini kaydetti.

  Fikret Orman'dan ziyaret

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, onursal başkan Süleyman Seba'yı hastanede ziyaret etti. Orman, ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Seba'nın tetkiklerinin yapıldığını vurgulayarak, “Şu anda ateşi var ve birkaç gün yoğun bakımda kalacak. Hayati bir tehlikesi yok. Bize intikal etmiş endişe edilecek bir durum yok” diye konuştu.

  Fenerbahçe'den Seba için “geçmiş olsun” mesajı

  Fenerbahçe Kulübü, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba için “geçmiş olsun” mesajı yayımladı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Süleyman Seba'ya acil şifalar diliyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz” denildi.
  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/03/2013 - 10:03
  allah acil şifalar versin başkanım.yeni stadın açılışını yapmadan biryerlere gitmek yok.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/03/2013 - 9:49
  onursal başkanımız sn. Süleyman SEBA ya acil şifalar diliyoruz. Geçmiş olsun büyük başkan.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/03/2013 - 9:46
  Allah benim omrumden alip sana versin baskanlarin baskani. Acil sifalar.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding