Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Rıdvan Dilmen'den Drogba yorumu

16 Şubat 2013
  "Ben futbolun feriştahıyım" - SPOR

  Rıdvan Dilmen, Akhisar karşısında çıktığı ilk maça ağırlığını koyup ilk golünü atan Didier Drogba hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

  Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan Yüzde Yüz Futbol programında Drogba konusunda şüphesinin kalmadığını ifade etti.

  "DROGBA'YLA İLGİLİ KUŞKULARIM VARDI AMA..."

  "Biz daha önceki programlarımızda yorumlar yaptık. Tabi her insan söylediğinizi farklı şekillerde yorumluyor. Drogba'yla ilgili kuşkularım vardı ama bugünkü maç itibariyle bir kuşkum kalmadı. Drogba bana "Bak Rıdvan hoca ben futbolun feriştahıyım" dedi. Drogba kişilik olarakta çok kaliteli bir insan. Zaten böyle karakterli olmazsanız dünyanın en önemli liglerinde en önemli kulüplerinde bu kadar uzun yıllar oynayamazsınız."

  'ACABA' DİYE DÜŞÜNDÜĞÜM BİR ŞEY KALMADI"

  "İlk resmi maçında, yeni bir ülkede bunları yapmak kolay iş değil. Burak'ın attığı topa dikkat ederseniz, çok yumuşak bir top gönderdi. Öyle havadan yumuşak gelen topa darbeli vurmanız gerekir. Havaya sıçrayıp arbeli bir vuruş yapmakta zordur ama Drogba çıkıyor ve topa darbeli bir şekilde vuruyor.

  Ayrıca yaşına ve fiziğine göre oldukça hızlı bir Drogba var. Bir hoca oyuna sonradan aldığı bir oyuncusundan bundan başka birşey beklemez. Ne bekleniyorsa onu yaptı. Drogba için acaba diye düşündüğüm herşeyi bu maç itibariyle askıya aldım. Drogba ben bu lige fazlayım diyor."

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/02/2013 - 0:01
  Agizi olan konu$uyor misali,... hic yurt di$ina cikmami$ biri olarak, sade Türkiye`de ve Milli takimda oynami$ biri icin bence pek cok konuya o kadar büyük laf etmemeli, $eytan diye biliyorduk, öyle kalsin, kendine güldürtmesin, Dogu Almanlara benzemez bugünki Futbol Ridvan abi, zaman degi$ti :))
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 23:58
  Akhisar Manchester United veya Liverpool degil, o ülkede ücüncü Ligde bile oynamiyacak 1 takim !!! Drogba fizik olarak cok güclü, cok iyi hareket ediyor, vùcudunu cok iyi kullaniyor kullanabiliyor, adam iyi sularda pi$ti, her macta gol atmasi gerek, attida attirdida, Ridvan`da bo$ bo$ konu$uyor,.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 23:45
  sen en azından kendini düzelttin umarım Drogba'ya karsı önyargıları olan, olur olmaz her turlu olumsuz yorumu yapan ve yaşı nedeniyle eleştiren herkes umarım kendini düzeltir... bu adam yolda yürürken gol atıyor arkadas, eleştirmek akıllı işi değil...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 17:30
  Hocam futbolun feriştahı olmaz, futbolcunun feriştahı olur....
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 14:08
  rıdvan bey buradan ekmek yedigi için 2 ekmek çıkardı kendine bi karaladı bi akladı. gs transfer yapar basın menya ekmek kazanır. bu işler böyledir. yapılan yorumun neden yapıldıgınız farkına varmak gerek. her zaman tepki verirseniz adamın istedigi olur o nedenle her şeye tepki vermemek gerek.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  16/02/2013 - 13:56
  Bu osman karataş cidden futboldan çok anlıyo baksanıza karambolden atılan golün bile çok ayıp olduğunu da nasıl biliyor ama:). trabzon sporlu futbolculara haber salalımda fenere sakın karambolden gol atmasınlar valla ayıp ederler usmanıma karşı:)))
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding