Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

2012'nin en iyi golü Miroslav Stoch'tan

hurriyet.com.tr
8 Ocak 2013
  Selçuk: "Ben Stoch'un golünü..."

  Her sezon, o yılın en güzel golüne verilen "FIFA Puşkas Yılın Golü" ödülü sahibini buldu. Fenerbahçeli futbolcu Miroslav Stoch'un 3 Mart 2012 tarihinde Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Gençlerbirliği'ne attığı gol 'yılın golü' seçildi... Selçuk Şahin, Stoch'un golüne esprili bir yorum yaparak "Ben çok atıyorum böyle goller ama antrenmanlarda oluyor. Onları değerlendirmeye almıyorlar. Bir dahaki seneye maçlarda atacağız" dedi...

  FIFA tarafından efsanevi Macar futbolcu Ferenc Puşkaş'ın anısına 2009'dan beri düzenlenen “En iyi gol” ödülünün adayları arasında yer alan Fenerbahçe'nin Slovak oyuncusu Miroslav Stoch, oylama sonunda 30 Kasım tarihinde Athletico Madrid'de oynayan Kolombiyalı Radamel Falcao ve Santos forması giyen Brezilyalı Neymar ile son 3'e kalmıştı...

  FENERBAHÇELİ FUTBOLCULARIN SON ZAMANLARDA ATTIĞI JENERİKLİK GOLLER

  Oylama sonucunda Slovak futbolcu Miroslav Stoch'un geçtiğimiz sezon Gençlerbirliği'ne attığı gol, en fazla oyu alarak "Yılın en iyi golü" seçildi.

  2010 yılında Hamit Altıntop'un milli formayla Kazakistan'a attığı golle kazandığı ödülü, 2009 yılında Cristiano Ronaldo, 2011'de ise Neymar almıştı.   

  SELÇUK'DAN GÜLDÜREN YORUM

  Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin, takım arkadaşının başarısını kutladı ve esprili bir yorum yaptı: "Tebrik etmek lazım. Dünyadaki en iyi gol oldu. Diğer gollerden çok daha iyiyrdi. Bizim adımıza da güzel bir olay. Gelince de kendisini kutlayacağız. Ben çok atıyorum böyle goller ama antrenmanlarda oluyor. Onları değerlendirmeye almıyorlar. Bir dahaki seneye maçlarda atacağız."

  İŞTE DÜNYANIN EN İYİLERİ

  DÜNYA’NIN EN İYİ GOLÜ STOCH’TAN

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/01/2013 - 20:04
  Necati neden hala galatasarayda degil????
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/01/2013 - 17:52
  Necati'nin golu Turkiye'de haftanin golu secilmis olsa gerek.Stoch'un golu ise Dunya'da yilin golu secilmis.Guzel Turkiyem Benim :))Stoch Guzel bir gol atmis ve odul almis.Daha neyi tartisiyorsunuz ki?
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/01/2013 - 17:01
  necati ateş alex kadar gol attı ona yakında asisti var hemde alex kadar duran top kullanmadan.tabiki haftanın golünü atan necati golü değerlendilimez hemde fren vazifesi gören alex gibi heykelide dikilmez
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/01/2013 - 16:05
  Bu gölün atıldığı hafta atılan Necati'nin golü haftanın golü seçilmişti.İlginç...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/01/2013 - 15:50
  Stoch kardeşim attığın o golü stadda izlemiştim.bu arada o golün atıldığı hafta Necati Ateşin attığı gol haftanın golü seçilmişti yanlış hatırlamıyorsam :)) Güzel Türkiyem benim :))
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/01/2013 - 15:40
  MÜBAREK ADAM HABERİ OKUMADIN TAMAMDA RESİMEDEMİ BAKMADIN :)
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding