Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Meireles: Hak etmemiştim

GÖKHAN HEBEPÇİ - İSTANBUL / DHA
28 Aralık 2012
  "Hak etmemiştim"

  Tahkim Kurulu tarafından 11 maçlık cezası 4 maça indirilen Fenerbahçeli futbolcu Raul Meireles, "Adaletin sağlandığını düşünüyorum" dedi.

  Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesine konuşan Meireles, yapmadığı şeyler için cezalandırılmaması gerektiğini her zaman söylediğini belirterek, adaletin yerini bulduğunu söyledi..
  Meireles'in ses kaydının da bulunduğu "Meireles rahatladı" başlıklı haberde futbolcunun şu ifadeleri yer aldı;

  "Adaletin sağlandığını düşünüyorum. Ben her zaman için cezalandırılacak bir şey yapmadığımı söylüyordum. Bu cezayı hak etmemiştim. Suçladığım şeyleri de yapmam mümkün değildi. Tükürük konusunda haklı bulunduğum için sevinçliyim. Bu konu hakkında benim yanımda olan ve beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum."

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  29/12/2012 - 0:17
  Meireles,in Hakeme Tükürdügü görüntüyü izledim ufak bir tükürük atiyor Hiç kimsenin Hakemlerimize tükürmesine izin vermiyeli cezasi ne ise en agir sekilde çekmeli FB bir ilk yaparak indirime gitmemeliydi bu demek degildir,ki Hagi yapmisti GS onun arkasinda durdu bizler durmamaliydik.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  28/12/2012 - 13:40
  gs li ve tsli arkadaşlar siz gözünüzle gördüğünüze bile inanmıyorsunuz görmek istediğinize inanıyorsunuz meirelesin tükürmediği halde hala cezadan bahsediyorsunuz adalet yerini bulmuştur
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  28/12/2012 - 13:31
  hakem bir pozisyon önce gözünün önünde meirelese yapilan faulü verebilseydi hic bir sey yasanmayacakti.Hakem kafasina göre rapor yazacak,belki de kasitli olarak yazacak,faderasyon da onu hemen onaylayacak.Yok öyle üc kurusa bes köfte...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  28/12/2012 - 12:40
  Bi febeli arkadas demis ki cezanin indirilmesine itiraz edenler febeden korkuyorlar da ondan. Meireles kim ya ? sanki efsane bi oyuncuda. Daha milletin neye kizdigini bile anlamamis kucuk insan, fiksture yeni yila girmeden 1 kez daha bak. Meirelessiz sadece 1 mac oynadiniz.!
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  28/12/2012 - 11:49
  başarı portekiz federasyonunundur. bu ülkeye futbolcu teransferimizi yasaklayabiliriz demişlerdi. helal olsun . emre arda vs dışardaki futbolcumuz ceza alacak ve Türk federasyonu böyle bir açıklama yapacak hı?
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  28/12/2012 - 10:59
  Yalan söylemediğini herkes biliyordu ama işlerine gelmiyordu çünkü sen sahtekar değilsin.Bazılarının zoruna gidiyor ama ne yapalım adalet bir defa da olsa Fenerbahçe lehine çalıştı.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding