Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Terim’den ‘söz’lü terapi

Ali Naci KÜÇÜK
4 Ekim 2012
  Terim’den ‘söz’lü terapi

  G.Saray Teknik Direktörü, demoralize olan futbolcularına, ‘Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin’ cümlesini hatırlattı.

  KENDİ sahalarında Braga’ya yenilen Galatasaraylı futbolcular, bu mağlubiyet sonrası adeta yıkıldı. Sarı kırmızılı ekibin yıldızlarına moral vermekse, teknik direktör Fatih Terim’e düştü. Dünkü idmanda Terim rüzgarı esti. G.Saray’ın tecrübeli hocası, oyuncularına hitaben, “Ben vazgeçmedim ama görüntünüz hoş değil. Başı önde futbolcu istemiyorum. Daha dört maçımız ve alınacak puanlarımız var” dedi.

  Vazgeçenleri silerim

  Sarı kırmızılı yıldızlara, şu sözü hatırlattı; “Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.” Fatih Terim, moralsiz gözüken Burak, Emre Çolak ve Selçuk İnan başta olmak üzere futbolcularına bu cümleyi söylerken, idman sonunda da panoya yazdığı o yazıyı oyuncularına okuttu.

  Tecrübesiz oyuncular var

  G.SARAYLI Eboue,  “Devler Ligi kolay bir turnuva değil. Tecrübeli isimlere ihtiyacımız var. Maçtan sonra Amrabat çok üzgündü.  Daha pozitif olması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

   

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/10/2012 - 9:29
  6 SENE SONRA İLK AVRUPA MACERAMIZDA NEREDEYSE LİDER OLABİLİRDİK. AMA DAHA 4 MAÇ VAR SONUÇTA 3.OLUP UEFA-YA DA GİDEBİLİRİZ. BU DA BİR BAŞARIDIR. MELO-SELÇUK VE AMRABATTAN ÇOK AMA ÇOK ŞEYLER BEKLİYORUZ. AMA HENÜZ BİRŞEY VEREMEDİLER. NEYSE ZAMAN LAZIM BİZE.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/10/2012 - 9:27
  M.UNITED VE BRAGA MAÇLARINDA GOL ATAMAMAMIZ VE PUAN ALAMAMAMIZ DIŞINDA HERŞEY GAYET GÜZELDİ. TAKIM HERGEÇEN GÜN İYİYE GİDİYOR. BEN POZİSYONA GİREMEYEN VE OYNAMAYAN TAKIMA TEPKİ VERİRİM YOKSAKİ BU GALATASARAY-IN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR.TABİİKİ DE F.TERİM-İN G.SARAYININ.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/10/2012 - 9:25
  FATİH HOCAM TAKIMI DA OYUNU DA HERŞEYİ DE ÇOK BEĞENDİM. 2-3 SENE ÖNCE TÜRKİYE KUPASINDA BİLE MÜCADELE EDEMEYEN TAKIM AVRUPANIN ÖNDE GELEN TAKIMLARI İLE BAŞABAŞ MÜCADELE EDİYOR BU BİZE YETER. BU SENE OLMAZSA SENEYE ÇIKARIZ GRUPTAN DERTDEĞİL. SEN SADE ÇALIŞ VE BÖYLE DEVAM ET.MEMNUNUZ BİZ.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding