Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Türkiye-Estonya maçının biletleri satışta

A.A.
10 Eylül 2012
  Haydi Türkiye Milli Takım'ı desteklemeye

  (A) Milli Futbol Takımı'nın 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri (D) Grubu'nda 11 Eylül Salı günü İstanbul'da Estonya ile yapacağı maçın bilet satışı sürüyor.

  Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 21.00'de başlayacak maçın bilet satışı Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) resmi internet sitesinin (www.tff.org) yanı sıra, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ve İstinye Park'ta açılan gişelerden de yapılıyor. Futbolseverler stat ve İstinye Park'ta yer alan gişelerden kişi başı en fazla 4 adet olarak Estonya maçı biletlerini alabiliyor. Gişeler 09.30-17.30 saatlerinde açık olacak. Maç günü de stadyum gişeleri saat 21.45'e kadar açık tutulacak.

  TFF'nin, tarihinde bir ilki gerçekleştirerek, ilk kez tüm bilet satış operasyonunu üstlendiği bu karşılaşmanın bilet fiyatları 3. kategori 20, 2. kategori 30 ve 1. kategori 50 lira olarak belirlendi. Karşılaşmanın gişe satışlarından da hizmet veya işlem bedeli alınmıyor. Ayrıca gişelerden yapılan bilet satışlarında ödeme yöntemi olarak sadece nakit para kullanılabiliyor.

  yeniçarşım.com - Yorumlarınızı Yazınız
  Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding