Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

F.Bahçe Şampiyonlar Ligi'ne giremeyebilir

20 Temmuz 2012
UEFA'dan şok F.Bahçe açıklaması

Şampiyonlar Ligi 3. tur ön eleme turunda Vaslui ile eşleşen Fenerbahçe’nin Devler Arenası’na kesin olarak alınıp alınmadığı hâlâ kesinlik kazanmış değil.

2011’de Şampiyonlar Ligi’nden bir yıl men edilen sarı-lacivertliler, bu yıl da aynı kaderi yaşayabilir. UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino, Fenerbahçe’nin durumunun hâlâ netlik kazanmadığını söylerken, durumun değişebileceğini belirtti.

UEFA disiplin müfettişlerinin dosyayı incelediğini belirten Infantino, Türkiye Futbol Federasyonu’nun kulübü aklamasına karşın, kesin bir karara varamadıklarını söyledi. İtalyan futbol adamı, “Bu çok karışık bir dosya ve bizim disiplin organlarımız üstünde çalışmaya devam ediyor. Gerçekten çok fazla okunacak şey var, binlerce sayfa…” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe’nin durumunun belirsiz olduğunu vurgulayan Infantino’nun bu sözleri, Fenerbahçe’nin bu yıl da men edilebileceğinin sinyallerini olarak yorumlandı. Haberin kaynağı AP ise, Fenerbahçe yöneticilerinin kura çekiminden sonra herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındığını belirtti.  

UEFA'DAN TFF'YE F.BAHÇE'NİN KABUL YAZISI GELMİŞTİHürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
21/07/2012 - 0:00
FB miz bildiği yolda haklı çıkacak,onların gönlü hoştur,hooşşş... Demedi demeyin... FB bir yıl sıfır toleranstan cezasını çekti,şike yapıldığından değil.Bunu TFF de "sahada şike yoktur" diye onayladı.Gerisi boştur, booşşş...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
20/07/2012 - 23:58
su gs FB den bu kadar korkuyor demek, fenerin her adimini takip ediyor zavallilar, ee 12 yildir galibiyetleri yok, beraberlige bir hafta sevindiler, kolay degil, FB bir farkla kazandi diye uzuluyor adamlar beraberlik icin oynuyor ve 1 hafta kutlama yapiyor, sonucta kedi yaw, miyaw miyaww
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
20/07/2012 - 23:55
Bu duruma göre; Fenerbahçe'nin gelecek sene ilk derbi maçı Soma Linyit Spor'la mı(?)
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
20/07/2012 - 23:55
bu mailleri UEFA ya kim yolluyor gs ve hamsiler, amaclari fener transfer yapmasin da belki o sayede sampiyon olurlar diye, ya fener gecen sene transfer yapmadi en iyi adamlarini satti buna ragmen sansla sampiyon oldunuz, usteik FB playofta en fazla puani aldi, bu adam kim konusuyor, olay bitti
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
20/07/2012 - 23:54
ersan uzun:haklisiniz hatta gecen yil dusen takimlar var.uefanin musabakalarina almadigi bir takimi tff kendi musabakalarina niye aliyor :))? uefa kabul etmiyorsa tff de almasin superlige feneri.fener azerbaycan liginde oynasin.yada hangi ulkenin ligi kabul ediyorsa artik :)
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
20/07/2012 - 23:51
gs tescilli marka tam 6-0 lik tescilli
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding