Son dakika:
05 Ekim 2015 Pazartesi 04:25

 ADnet  
Reklam için

Ergun Gürsoy yoğun bakımda

Paylaş
Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
26 Mart 2011
Ergun Gürsoy yoğun bakımda
Yaşadığı sağlık problemi nedeniyle hastaneye kaldırılan Galatasaray Eski 2. Başkanı Ergun Gürsoy, bu gece yoğun bakımda tutulacak.

Anadolu Sağlık Merkezi'nden yapılan açıklamada, Gürsoy'un nefes darlığı ve göğüste sıkıntı şikayetiyle hastanenin acil servisine başvurduğu, sarı-kırmızılı eski yöneticiye klinik durum ve EKG bulguları neticesinde koroner anjiyografi uygulandığı belirtildi. 

Ergun Gürsoy’un sağlık durumu ile ilgili Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Ertan Ökmen ise şu bilgileri verdi: “Ergun Gürsoy’a yaptığımız el bileğinden anjiyo uygulaması sonrasında,  damarda pıhtı oluştuğu, damarı tıkadığı daha sonra vücut tarafından ve kullandığı kanı sulandıran ilaçlar ile kendiliğinden açıldığı düşünülmüştür.  Sn. Gürsoy bu gece gözlem altında tutulacak ve koroner  yoğun bakımda kalacaktır.  Ancak şu an için stent ya da cerrahi müdahaleye gerek duyulmamaktadır.”25/03/2011 - 20:52
Sayın Gürsoy'a Allah'tan acil şifalar dilerim.
25/03/2011 - 20:38
Aman başkan sen bu ülkeyer lazımsın, ben bir fenerli olarak sizin gibi insanlara hastayım. Allah şifalar versin.
25/03/2011 - 20:33
bir fenerbahçeli olarak adil şifalar diliyorum!!
Bu haberin diğer yorumcuları
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler