Son dakika:
01 Eylül 2015 Salı 13:06

 ADnet  
Reklam için

Aziz Yıldırım boşandı

Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
7 Nisan 2010
Aziz Yıldırım boşandı
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 30 yıllık eşi Yıldız Yıldırım'dan resmen boşandı. Boşanma kararına göre Yıldırım, eşine 5 milyon dolar tazminat ve aylık 25 bin dolar nafaka verecek. Bu boşanma Türkiye'nin en pahalı boşanmaları arasına girdi.

Habertürk Gazetesi'nin haberine göre, Beykoz Aile Mahkemesi'ne avukatı Umur Yaşar aracılığıyla  başvuran Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, eşi Yıldız Yıldırım'a şiddetli geçimsizlik nedeniyle dava açtı. Yıldırım çiftinin boşanma davası geçtiğimiz çarşamba günü Beykoz Aile Mahkemesi'nde görüldü.

ÇABALAR YETMEDİ

Davaya Aziz Yıldırım'ın avukatı Umur Yaşar ve Yıldız Yıldırım'ın avukatı Kezban Hatemi katıldı. Mahkeme, 30 yıllık evliliği tek celsede bitirerek çiftin boşanma kararını verdi. Ayrıca Aziz Yıldırım'ın, Yıldız Yıldırım'a aylık 25 bin Dolar nafaka ve yaklaşık 5 milyon Dolartazminat ödemesine karar verildi.

Son bir yıldır çiftin yaşadığı sorunlar nedeniyle Aziz Yıldırım'ın evi terk ettiği ileri sürülmüştü. Yakın dostlarının uzun süredir Yıldırım çiftinin arasını yapmaya çalıştığı ancak bu çabaların bir sonuç vermemesi üzerine Yıldırım'ın boşanma davasına karar verdiği iddia edildi.

YALANLAMIŞTI

Daha önce de bir dergi, Yıldırım’ın, eşi Yıldız Yıldırım’la ciddi sorunlar yaşadığını yazmıştı. Bunun üzerine kulübün internet sitesinden şöyle bir açıklama yapılmıştı: “Haber içeriği tümü ile gerçek dışı ve hayal Ürünüdür. Yıldız-Aziz Yıldırım çifti boşanmak için mahkemeye başvurmadıkları gibi, derginin iddialarının tersine mutlu bir yaşantı sürmektedirler. Derginin doğrulatma ihtiyacı bile duymadan, insanların ailevi yaşantısını hayal ürünü senaryolarla spekülasyon konusu yapması basın etiğine aykırıdır ve sadece reyting amaçlıdır. Sorumluları hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.”07/04/2010 - 21:43
Tabii üzücü böyle şeyleri duymak ama herşeyde hayır vardır,hiçbir mantıklı insan evliliğini bitirmek istemez fakat bitiyorsa,aynı mantıklı insaların bildiği birşey vardırki bunu uygun görüyorlardır,demekki böylesi onlar için daha iyi saygı duymak lazım. İnşallah bu ayrılıklar daha artmaz azalır.
07/04/2010 - 19:52
Desenize yakinda Brezilyali bir yenge gelir fenerlilere .....
07/04/2010 - 19:22
Eşi kurtuldu birde spor camiası kurtulsa ne güzel olur
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler