Son dakika:
05 Ekim 2015 Pazartesi 02:43

 ADnet  
Reklam için

Poljak'tan çok kötü haber

Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
A.A.
5 Nisan 2010
Poljak'tan çok kötü haber
Konyaspor Kulübü Başkanı Bahattin Karapınar, 2 Nisan'da trafik kazası geçiren futbolcu Branimir Poljac'ın bundan sonraki hayatını yüzde 90 tekerlekli sandalye ile geçireceğini belirtti.

 

POLJAC KAZADA YARALANDI (WEB TV) 

POLJAC KAZA GEÇİRDİ (FOTO GALERİ) 

ARKADAŞLARI POLJAC'I UNUTMADI (FOTO GALERİ)  

Bazı ziyaretler için Konya'ya gelen Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hakkı Akil, Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde Karapınar ile görüştü.
Karapınar, Poljac'ın geçirdiği kaza nedeniyle Pazar günü oynanan Hacettepe maçında sporcuların morallerinin bozuk olduğunu belirterek, maçın ertelenmesi için Türkiye Futbol Federasyonu'na yaptıkları başvurunun olumsuz karşılandığını ifade etti.

İki günde kalan kadroyla gece gündüz maç hazırlığı yaptıklarını dile getiren Karapınar, maçta yenildiklerini söyledi.

Konyaspor'un Hırvat asıllı Norveç vatandaşı futbolcusu Branimir Poljac ve kardeşinin, Pazar günü kaza geçirdiğini hatırlatan Karapınar, “Poljac, bundan sonraki hayatını yüzde 90 tekerlekli sandalyeyle geçirecek. Kollarında ve göğüs kaslarında az da olsa hareketlenme var. Tekerlekli sandalye ile yaşamaya devam edecek biri için kolların çok önemli olduğunu biliyoruz. Doktorlar kollarını kurtarmaya çalışıyorlar” dedi.

KAZA

Konyaspor'un Hırvat asıllı Norveç vatandaşı futbolcusu Branimir Poljac ve kardeşi Mario'nun içinde bulunduğu 42 BN 419 plakalı otomobil, 2 Nisan'da Mobilyacılar Üst Geçiti'nde bariyerlere çarparak, yaklaşık 7 metre yükseklikten düşmüş, kazada, araçta bulunan Konyasporlu futbolcu Branimir Poljac ve kardeşi Mario yaralanmıştı.05/04/2010 - 21:49
Lara rumuzlu arkadaş bu araç 7 metre yükseklikten tavanının üstüne düşmüş sadece fiyatı pahalı cakası var diye araçların kazada ölümleri engelleyeceği liseli muhabbetinden başka birşey değil. Buna en iyi örnek Prenses Diana'nın 120 km ile kaza yapan aracıdır aç bak haline. F1 araçları istisna.
05/04/2010 - 21:42
bu durumu yaşayan arkadaşımdan biliyorum,çok üzüldüm..umarım zamanla iyileşir ve normale döner..
05/04/2010 - 21:06
Lara Raisinnut reanult kaza testlerinde iyi puanlar alan bir markadır. Böyle 20-30 sene öncenin efsanelerini güncellemeden yaşamak kötü şey.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler