Son dakika:
13 Ekim 2015 Salı 14:59

 ADnet  
Reklam için

A Milli Takıma yeni forma

Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
27 Şubat 2010
(A) Milli Futbol Takımı, Honduras ile 3 Mart Çarşamba günü İstanbul'da yapacağı özel maça, çevreye duyalı malzemeden tasarlanan yeni dış saha formalarıyla çıkacak.

Nike tarafından yapılan açıklamada, Honduras maçının Türkiye'de olmasına karşın, milli takımın, karşılaşmaya yeni dış saha formasıyla çıkacağı belirtildi.
Formayla ilgili şu bilgiler verildi: “Hakim rengi beyaz olan yeni tasarımda, formanın göğsünde kırmızı bir bant ve bandın üstünde ay-yıldız bulunuyor. Yeni formanın öncekilerden en büyük farkı, geri dönüşüm özelliğinin bulunması. Geri dönüşümü yapılmış plastik şişelerden elde edilen kumaşlardan üretilen formalar futbolcuları daha kuru, daha serin ve daha rahat tutacak şekilde tasarlandı. Bu tasarım sayesinde futbolcuların vücut sıcaklığı, yeşil sahadayken istenilen düzeyde tutuluyor olacak.”
27/02/2010 - 13:41
Aaaa eski formalar.. tam nostaljik olmuş:)
27/02/2010 - 13:26
Yıllar sonra Milli Takım, 'Milli Renklerine' kavuştu. O turkuaz yeşili renk Milli Takımımıza yakışmıyordu...
27/02/2010 - 13:23
beyler forma değiştirmekle bu işler değişmez önce kafa değişecek milli takım avrupa şampiyonasına hazırlanıyor baş antrenör göreve agustos sonu başlıyor şimdilikoguz başta madem bu kabiliyeti var neden onu baş antrenör yapmazsınız hidding bey zaten haftada 4gün burda gerisi yokmuş işte tff kafası
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler