Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Spor> Tüm Spor Futbol Haberleri
Önceki Haber     Sonraki Haber

Mevlüt'e onur madalyası

Paylaş Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Myspace'de Paylaş Twitter'da Paylaş
A.A. 4 Ocak 2010
Fransa 1. Ligi takımlarından Paris Saint Germain'de forma giyen milli futbolcu Mevlüt Erdinç'e, doğduğu şehir Saint Claude'un onur madalyası verildi.

Saint Claude Belediye Başkanı Francis Lahaut, belediye olarak yaptırdıkları 6 futbol sahasından birine Mevlüt'ün adını vermeyi düşündüklerini söyledi.

Son seçimlerde Saint Claude'un belediye başkanlığını 5 oy farkla kazanan Francis Lahaut, şehrin onur madalyasını Mevlüt Erdinç'e verdi. Saint Claude Belediyesi'nin resepsiyon salonunda gerçekleştirilen törende Mevlüt de, imzaladığı 11 numaralı Paris Saint Germain formasını belediyeye hediye etti. Törende, minik futbolcular Mevlüt'ten imza alarak, fotoğraf çektirdi.

Saint Claude Belediye Başkanı Francis Lahaut, Mevlüt'ün Saint Claude için bir gurur kaynağı olduğunu belirterek, "Genç yaşında tüm Parislilerin sevgi odağı olan Mevlüt, geçmişini unutmayarak hala o eski utangaç Mevlüt olarak kaldı ve sık sık Saint Claude'a tatilini geçirmek için geldi. Beldiye olarak yaptırdığımız 6 futbol sahasından birine Mevlüt'ün adını vermeyi düşünüyoruz. Mevlüt'ün başarısını diğer tüm "küçük Mevlütler" için diliyorum" dedi.

  Yorum Sayısı 2 / 2     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Ferdi Eryilmaz 03/01/2010 - 18:57
Fransadaki Türklerin gururu
Çok İyi %25 İyi %18 Normal %18 Kötü %18 Beğenmedim %18
Cevik Hikmet 03/01/2010 - 15:17
Turkiye'de oturdugu yerden ahkam kesenler,gelsin de bu çocugun Fransa'da ki itibarini ve sogretini gozleri ile gorsunler.
Çok İyi %21 İyi %18 Normal %21 Kötü %21 Beğenmedim %18
Bu haberin diğer yorumcuları
YORUM ANALİZ
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
  Yorum Sayısı 2 / 2     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Diğer Haberler
          Vuslat Doğan      Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Anneyiz.biz Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH