Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

İLGİLİ HABERLER

Hakan Üstünberk istifa etti

Ali Can YAYCILI / ayaycili@hurriyet.com.tr
7 Ocak 2012
Galatasaray'da FLAŞ istifa - SPOR

Galatasaray Medical Park Basketbol Takımı'ndan gelen haber basketbol dünyasında şok etkisi yarattı. Basketbol şubesi sorumlusu Hakan Üstünberk istifa etti.

Sezon başında hem erkek hem de kadın takımlarında kurduğu kadrolar ile iddialı bir ekip haline gelen ve erkeklerde bu yıl tarihinde ilk kez katıldığı Euroleague'de TOP 16'ya kalma başarısı gösteren sarı-kırmızılı takımdan herkesi şaşırtan bir haber geldi.

Galatasaray Medical Park Basketbol Şubesi Sorumlusu Hakan Üstünberk görevinden istifa etti.

Üstünberk'in istifa nedeni henüz tam olarak bilinmiyor ancak konu ile ilgili kendisine telefonla sorduğumuz soruya "Evet istifa ettim, istifanın nedenini daha sonra açıklayacağım" diye cevap verdi.

AYSAL "DEVAM EDECEĞİZ" DEMİŞTİ

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, futbol takımının başına Fatih Terim'i getirdiklerini açıkladıkları 19.05.2011 tarihinde Hakan Üstünberk ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söylemişti: "Basketbolda çok başarılı olan bizden evvelki yönetimin bir üyesi var, Hakan Üstünberk ve ekibi. Onlarla devam etmek istyoruz. Belki bazı arkadaşların endişeleri olabilir. Başarılı, performansı iyi olan ve kulübe artı getiri sağlamış bütün elemanları biz mümkün olduğunca bünyemiz içinde tutmaya çalışacağız."

Ayıca Aysal, kasım ayında Hakan Üstünberk'le yollarını ayırmak istediği şeklinde basında çıkan haberler üzerine resmi siteden iki kez açıklama yaparak bu haberleri yalanlamıştı.

twitter.com/ac_yaycili

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
06/01/2012 - 14:02
6s durulmaz,yıllardan sonra gelen 1-2 maçlık başarı onları b,raz bekletti sadece...
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding