« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Spor Toto 2. ve 3. Lig'de hakemler açıklandı

Spor Toto 2. Lig'de 7. hafta ve Spor Toto 3. Lig'de 10. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

AA
SON GÜNCELLEME

İşte haftanın hakemleri;

2. Lig Beyaz Grup

17 Ekim Cumartesi
19.00 Hacettepespor-Bandırmaspor: Adem Elgörmüş

18 Ekim Pazar
14.00 Pazarspor-Ümraniyespor: Bülent Çenet
14.00 Orduspor-Nazilli Belediyespor: Deniz Kükret
14.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Konya Anadolu Selçukspor: Uğurcan Tozlu
15.00 Sarıyer-BUGSAŞ Spor: Bayram Başkan
15.00 Pendikspor-Fethiyespor: Mustafa Aydın
15.00 Anadolu Üsküdar 1908-İstanbulspor: Tayfur Özkan
15.00 Menemen Belediyespor-Hatayspor: Şeref Taştan
15.00 Bayrampaşa-Kırklarelispor: Seser Tuna

2. Lig Kırmızı Grup

18 Ekim Pazar
14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdman Yurdu: Mustafa Kürşad Filiz
14.30 Tokatspor-İnegölspor: Emre Malok
15.00 MKE Ankaragücü-Gümüşhanespor: Ali Zağlı
15.00 Keçiörengücü-Sivas Belediyespor: Ferhan Kestanlıoğlu
15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Ankara Demirspor: Erdem İren
15.30 Fatih Karagümrük-Kartalspor: Serkan Önsal
15.30 Tuzlaspor-Eyüpspor: Mehmet Fatih Gökçe
15.30 Kocaeli Birlikspor-Manisaspor: Eser Birinci
15.30 Aydınspor 1923-Bucaspor: Bilal Köseoğlu


3. Lig 1. Grup

18 Ekim Pazar
14.30 Erzin Belediyespor-Silivrispor: Volkan Okur
14.30 Kızılcabölükspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Şevket Şimşek
14.30 Kırıkhanspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Özgür Sepin
14.30 Cizrespor-Turgutluspor: Sertaç Şaroğlu
15.00 Gölbaşıspor-Maltepespor: Cihad Sizer
15.00 Zonguldak Kömürspor-Altay: Erdoğan Özkaya
15.00 Kozan Belediyespor-Yeşil Bursa: Evren Atış
15.00 Düzcespor-Arsinspor: Aykor Karaca
15.30 Tekirdağspor-Tire 1922 Spor: Mehmet Güngör


3. Lig 2. Grup

17 Ekim Cumartesi
15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: Batuhan Gültek

18 Ekim Pazar
14.30 Yomraspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Melih Ortakcı
14.30 Ofspor-Diyarbekirspor: Atilla Karaoğlan
14.30 Zara Belediyespor-Adliyespor: Davut Dakul Çelik
15.30 Derincespor-Payasspor: Hidayet Yasir Çimen
15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Etimesgut Belediyespor: Ömer Tolga Güldibi
15.30 Gaziosmanpaşa-Ayvalıkgücü Belediyespor: Cihan Aydın
15.30 Sancaktepe Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Sinan Dereci
19.00 Sakaryaspor-Orhangazispor: Alkım Aksoy


3. Lig 3. Grup

18 Ekim Pazar
14.00 Batman Petrolspor-Bayburt Grup Özel İdare: Harun Toplar
14.30 Bergama Belediyespor-24 Erzincanspor: Burak Cem Tahiroğlu
14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Çorum Belediyespor: Halil Sayın
15.30 Manavgatspor-Dersimspor: Yalçın Taşkınfurat
15.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Körfez İskenderunspor: Burak Olcar
15.30 Çatalcaspor-Niğde Belediyespor: Sefa Duran
15.30 Çine Madranspor-Gölcükspor: Sezer Polat
15.30 Sandıklıspor-Darıca Gençlerbirliği: Ozan Bileyci
19.00 Dardanelspor-Beylerbeyi: Deniz Gültekin



Bunları da Beğenebilirsiniz