« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Spor Toto 2. ve 3. Lig fikstürü çekildi

Spor Toto 2. Lig'de yeni sezon 6 Eylül'de, 3. Lig'de 23 Ağustos'ta oynanacak maçlarla başlayacak.

AA
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Riva'daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekimine, TFF yönetim kurulu üyeleri Arif Koşar, Ali Düşmez ve Mustafa Çağlar, genel sekreter Kadir Kardaş ile Spor Toto 2. ve 3. Lig'de mücadele edecek kulüplerin temsilcileri katıldı.

Spor Toto 2. Lig'de birinci devre 6 Eylül'de başlayıp, 20 Aralık'ta sona erecek. İkinci devresinin 17 Ocak 2016'da başlayacağı lig, 30 Nisan 2016'da tamamlanacak.

Spor Toto 3. Lig'de ise birinci devre 23 Ağustos'ta başlayacak ve 13 Aralık'ta sona erecek. 10 Ocak 2016'da başlayacak ikinci devre ise 30 Nisan 2016'da bitecek.

Spor Toto 2. ve 3. Lig'de ilk hafta maçlarının programı şöyle:


Spor Toto 2. Lig:

Beyaz Grup
Bayrampaşa-Pazarspor
Anadolu Üsküdar 1908-Sarıyer
Kahramanmaraşspor-BUGSAŞ Spor
Pendikspor-Menemen Belediyespor
Hacettepe-Hatayspor
Nazilli Belediyespor-Ümraniyespor
Bandırmaspor-Kırklarelispor
Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor
Orduspor-İstanbulspor

Kırmızı Grup
Fatih Karagümrük-Keçiörengücü
Tuzlaspor-Aydınspor 1923
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Bucaspor
Tokatspor-MKE Ankaragücü
Kocaeli Birlikspor-Gümüşhanespor
Ankara Demirspor-Sivas Belediyespor
Manisaspor-Kartalspor
Tarsus İdmanyurdu-İnegölspor
Tepecikspor-Eyüpspor


Spor Toto 3. Lig

1. Grup
Erzin Belediyespor-Gölbaşıspor
Düzcespor-Zonguldak Kömürspor
Kızılcabölükspor-Tekirdağspor
Kırıkhanspor-Cizrespor
Bursa Nilüferspor-Kozan Belediyespor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yeşil Bursa
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Turgutluspor
Arsinspor-Tire 1922 Spor
Silivrispor-Altay
Maltepespor (Bay)

2. Grup
Bodrum Belediye Bodrumspor-Derincespor
Zara Belediyespor-Ofspor
Sakaryaspor-Yomraspor
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor
Kemer Tekirovaspor-Gaziosmanpaşa
Sultanbeyli Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor
Orhangazispor-Denizli Büyükşehir Belediyespor
Adliyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor
Etimesgut Belediyespor-Diyarbekirspor
Payas Belediyespor 1975 (Bay)

3. Grup
Çine Madranspor-Çatalcaspor
Batman Petrolspor-Sandıklıspor
Bergama Belediyespor-Dardanelspor
Van Büyükşehir Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
Kastamonuspor 1966-Manavgatspor
Çorum Belediyespor-Dersimspor
Erzincan Refahiyespor-Körfez İskenderunspor
Bayburt Grup Özel İdare-Beylerbeyi
Gölcükspor-Darıca Gençlerbirliği
Niğde Belediyespor (Bay)



İlişkili Haberler