Ege Haberleri

EGE

  Spor salonunda sona yaklaşıldı

  Hürriyet Haber
  27.01.2015 - 01:13 | Son Güncelleme: 26.01.2015 - 11:37

  BAYRAKLI Belediyesi tarafından Adalet Mahallesi'nde yapımı tamamlanan ve belediye meclisince Mustafa Kemal Atatürk ismi verilen spor salonunun küçük eksikliklerinin giderildiği, kısa süre içinde hizmete açılacağı belirtildi.

  Bayraklı'daki, 550 kişilik tribün kapasiteli salonun bodrumunda bin metrekarelik, 36 araçlık otopark bulunuyor. Basketbol ve voleybolun tüm branş kategorilerine uygun olan salon ısıtma ve soğutma sistemi ile donatıldı. Oyunculara müsabakalar boyunca profesyonel skorboard eşlik edecek. 4 sporcu soyunma odası, 2 hakem soyunma odası, toplantı ve idari odaları ile salon 2015-2016 sezonundaki müsabakalara ev sahipliği yapacak. Öte yandan salonun 26 x 15 metrelik ideal saha ölçülerine sahip olduğunu belirtildi.
  Spor salonunda sona yaklaşıldı
  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ilçeye yakışan bir salon yaptıklarını belirterek, "Belediye meclisimizde oybirliği ile bu salona Mustafa Kemal Atatürk'ün ismini vermiştik. Atamızın ismini bir kez daha ölümsüzleştirdik. Bunun ayrıca mutluluğunu yaşıyoruz. Salon inşaatında sona gelindi. Sadece birkaç detay kaldı. Yakın zamanda açılışını gerçekleştireceğiz. Bayraklı'nın çocukları, hemşerilerimiz bu salondan yararlanacak. Spor camiasına ve ilçemize hayırlı olsun" dedi. Başkan Karabağ, sporcuların ve onları izlemeye gelen vatandaşlar için bir kafeterya projesi düşündüklerini sözlerine ekledi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı