« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Spartak Moskova Bayan Futbol Takımı Antalya'da

Rusya'nın Spartak Moskova Bayan Futbol Takımı, Antalya'nın Kemer İlçesi'nde kampa girdi. Rusya'da Birinci Kemer'deki Grand Haber-İş Otel'de kamp yapan Spartak Moskova futbol takımı, 11 Şubat'a kadar Kemer'deki çalışmalarını günde iki antrenmanla sürdürecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Spartak Moskova Takım Müdürü Vladimir Telegin, kış aylarında Antalya'nın kamp için ideal bir yer olduğunu söyledi.

Telegin, “Havası ve otellerin yemekleri bize uygun olduğu için Kemer'i seçtik. Bu takım, Rusya'nın en iyi bayan takımıdır. Yeni transferlerle takımı güçlendirdik. Nisan ayında karşılaşmalarımız başlıyor. Lig başlamadan ikinci kez kamp için buraya gelmeyi düşünüyoruz” dedi.

Teknik direktör Sergei Boradin ise takımın günde iki antrenman yaptığını belirterek, şunları kaydetti: “Sabah 07.00'de sahilde kros yapıyoruz. Ardından sabah ve akşam olmak üzere takıma iki antrenman yaptırıyorum. Aralarda ise spor salonunda ve kapalı havuzda kondisyon çalışıyoruz. Kızlar için oldukça zor bir program uyguluyoruz. Burada imkanlar ve hava çok güzel. Çalıştığımız sahanın otelin hemen yanında olması ise çok güzel.”

Takım kaptanı kaleci Svetlana Petko, bu yıl takımın ilk kez kampa girdiğini söyledi. Geçen yıl ligi beşinci bitiren takımın yeni transferlerle bu yıl şampiyonluğu hedeflediğini belirten Petko, “Daha önce Antalya'ya üç kez geldim. Burada her şey çok güzel. İlk kamp olduğu için biraz zorlanıyoruz. Bildiğim kadarıyla lig başlamadan önce ikinci kamp için de buraya geleceğiz” dedi.

Spartak Moskova Bayan Futbol Takımı'nın antrenmanlarını, otelde kalan Türk müşterilerin de büyük ilgiyle izlediği görüldü.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz