ANKARA HABERLERİ

SP Genel Başkanı Karamollaoğlu: Neredeyse yalvardık yakardık 'yapmayın' diye

DHA
27.04.2017 - 19:06Son Güncelleme :
SP Genel Başkanı Karamollaoğlu: Neredeyse yalvardık yakardık yapmayın diye
DHA

"REFERANDUMDA ÖZELLİKLE İKTİDAR PARTİSİ ÜLKENİN KAMPLAŞMASINI KENDİ BEKASI İÇİN FAYDALI GÖRDÜ" 

ANKARA (DHA) - SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, referandum süreci ve sonrasına ilişkin, "Referandumda özellikle iktidar partisi ülkenin kamplaşmasını kendi bekası için faydalı gördü. Neredeyse yalvardık yakardık 'yapmayın' diye. Bugün Türkiye'nin teminatı emin olun Saadet Partisi'dir ve şuurlu kadrolarıdır. Bugünkü iktidar Türkiye'nin bekasından çok kendi bekası için çalışıyor. Hukukun üstünlüğünden korkuyor. Çünkü hukuk gerçek manada işlediğinde yaptıkları hataları görüyor" dedi. 

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter hesabından referandum süreci ve sonrasını değerlendirerek şu mesajarı paylaştı: "Bugünkü iktidar Türkiye’nin bekasından çok kendi bekası için çalışıyor. Hukukun üstünlüğünden korkuyor. Çünkü hukuk gerçek manada işlediğinde yaptıkları hataları görüyor.

NEREDEYSE YALVARDIK YAKARDIK 'YAPMAYIN' DİYE
Referandumda özellikle iktidar partisi ülkenin kamplaşmasını kendi bekası için faydalı gördü. Neredeyse yalvardık yakardık ‘yapmayın’ diye.
Bugün Türkiye’nin teminatı emin olun Saadet Partisi’dir ve şuurlu kadrolarıdır. Referandum sürecinde ülkede barış ve huzurun tesisi için en büyük gayreti bizim teşkilatlarımız gösterdi.

ÜLKEMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞİ İÇİN ELİMİZDEN GELEN BÜTÜN FEDAKARLIĞI YAPMAYA HAZIRIZ
Türkiye’nin bugün yüzde 65-70’i şartlar uygun olduğunda Saadet Partisi’nin bu ülkenin bekası için tek çözüm aracı olduğunu görecektir, görüyor da.
Saadet Partisi’nin bu süreçte sergilediği tavır, yaklaşım ve üslup Türkiye’ye örnek oldu. Sadece Türkiye'ye değil, yurt dışına da örnek oldu. Biz ülkemizi seviyoruz. Ülkemizin birlik ve beraberliği için elimizden gelen bütün fedakarlığı yapmaya hazırız." 
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden SP Genel Başkanı Karamollaoğlu: Neredeyse yalvardık yakardık 'yapmayın' diye hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 19 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça SP Genel Başkanı Karamollaoğlu: Neredeyse yalvardık yakardık 'yapmayın' diye haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı