KARABÜK HABERLERİ

SP Adayları Basınla Bir Araya Geldi

IHA
10.10.2015 - 15:53Son Güncelleme :

SP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLAR ADNAN YILDIRIM VE AZİZ GÜNDOĞDU BASINLA BİR ARAYA GELEREK PROJELERİNİ ANLATTILAR.

IHA

Saadet Partisi Karabük Milletvekili adayları Adnan Yıldırım ve Aziz Gündoğdu , Bağlar Konak’ta basınla kahvaltıda bir araya geldi.
İl Başkanı Muhsin Çebi ve parti Yöneticilerinin de katıldığı toplantı da konuşan SP ikinci sıra Milletvekili Adayı Aziz Gündoğdu, 1 Kasım seçimlerinin önemine değinerek, “Elbette her seçim çok önemlidir fakat bu seçim çok daha önemli. Çünkü, ülkemiz tarihi ve kritik bir dönemden geçmektedir. Terör artırıyor, ocaklara ateş düşüyor, yürekler yanıyor, analar ağlıyor, basın üzerinde baskı ve sansür artıyor gazeteciler belli mihraklar tarafından tehdit ediliyor sokak ortasında menfur saldırılara uğruyor, dövülüyor. Ekonomik durum ise her geçen gün kötüleşiyor, işsizlik sürekli artırıyor. Çözüm süreci diye ellerine yüzlerine bulaştırdıkları sürecin sonunu hepimiz görüyoruz, söylemeye dilimiz varmıyor ama bu çözüm süreci Türkiye’yi ya bölünmeye götürecektir ya da çok büyük çatışmalarla karşı karşıya getirecektir” dedi.
Bizler Saadet Partisi olarak her seçimde olduğu gibi bu seçimde de gerçekleri milletimize kapı kapı anlatmaya devam ediyoruz diyen Gündoğdu, “ Çalışmalarda görüyoruz ki bir kısım insanlar Saadet partisine tasallut olmaya çalışarak 2000’lerden bu yana her seçim döneminde teşebbüs ettikleri tezgahlarını yeniden kurmaya çalışmaktadırlar. Kendilerini Milli Görüşçü gibi gösterip, sureti haktan görünerek, kirli işlerine, çirkin emellerine partimizi, seçmenimizi dahil etmeye çalışıyorlar” diye konuştu.
SP birinci sıra milletvekili adayı Adnan Yıldırım ise oy verin, seçim barajını bize bırakın diyerek, “Anayasa Mahkemesinden 50’den fazla iptal kararı çıkartmış bir genel başkanımız var. Merhum Erbakan Hocamız ve Sayın Mustafa Kamalak için “Hükümet deviren, parti başkanı düşüren adam” diye tanıtırdı. 1996 yılında Anayasaya aykırı olduğu için, hukuk yoluyla Ana-Yol Hükümetinin güven oylamasını iptal ettirmiş, Refah kadroları olarak önümüze konan engeli el birliği ile aşmış, Ana-Yol Hükümetini düşürmüştük. Böylece merhum Hocamız için başbakanlık yolunu açmıştık.
Unutma ey Müslüman Türk evladı senin kitabında nice az topluluklar Allah’ın yardımıyla kendinden sayıca çok topluluklara gelip gelmişlerdir der. Sakın ola bu iş nasıl olacaktır diye düşünme. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden SP Adayları Basınla Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Ekim 2015 tarihinde saat 15 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça SP Adayları Basınla Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

KARABÜK NAMAZ VAKİTLERİ

23 Şubat 2018, Cuma
 • İmsak
  06:02
 • Guneş
  07:27
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  16:08
 • Akşam
  18:39
 • Yatsı
  19:59
Sayfa Başı