Çukurova Haberleri

  Sözlü sıkışan trafik için müjde verdi

  Hürriyet Haber
  28.09.2015 - 14:25 | Son Güncelleme:

  ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, okulların açılması ile birlikte tıkanan trafiği rahatlatmak üzere kentin değişik noktalarında süren yol ve kaldırım çalışmalarının en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

  Her başladıkları işi kısa sürede bitirme hedefinde olduklarını bildiren Başkan Sözlü, "Nihayetinde başlamış olduğumuz Biç çalışma da, uzun süre aynı caddede devam etmez. En yoğun çalışma Toros Caddesi’nde var. Onu da kısa sürede bitireceğiz. En kısa sürede Adana trafiği de, belediyenin sunduğu hizmetler çerçevesinde Adanalılar’ı rahatlatacak seviyede olacaktır" dedi.

  ’BU ÇALIŞMALAR İHTİYAÇTAN’

  Kentin dört bir yanında altyapı ve çeşitli ihtiyaçların giderilmesi için çalışmalar yaptıklarını anlatan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Adana’da hem doğalgaz çalışması var, Adana’da altyapının güçlendirilmesi çalışmaları var, ASKİ tarafından, Aksagaz tarafından çeşitli ihtiyaçlarla ilgili çalışmalar yürütülüyor. Ama bu bir öncekinin yaptığı çalışmayı bozmak ve yeniden iş yapıyor görünmek için yapılan çalışmalar değil. Gerçekten Adana’nın ihtiyacı olan çalışmalar" diye konuştu.

  Etiketler: trafik
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı