« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Söz verdiğim günde gelirim

FENERBAHÇE’de Roberto Carlos heyecanı başladı. Avusturya kampının ilk etabını yarın tamamlayacak olan sarı lacivertli takımın yeni transferi Roberto Carlos da yarın Viyana’ya geliyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İspanya Ligi geç sona erdiği için özel izin verilen Roberto Carlos’u Viyana’da coşkulu bir karşılama beklerken F.Bahçe yönetimi, Brezilyalı futbolcunun bir gün önce kampa gelmesi için yoğun çaba harcadı. Sarı lacivertli yöneticiler, Roberto Carlos "Ben söz verdiğim tarihte geleceğim. Burada işlerim var" yanıtı üzerine Brezilyalı futbolcu için özel uçak kiralamaktan vazgeçti.

Formalarla şov yapılacak

Madrid üzerinden yarın sabah Viyana’ya inecek olan Brezilyalı futbolcuyu havalimanında kalabalık bir taraftar grubu karşılayacak. Viyana Fenerbahçeliler Derneği, Roberto Carlos formalarını giyerek şov yapacak ve yıldız futbolcuyu omuzlarda taşıyacak.

Bu arada Fenerium’da da satış patlaması bekleniyor. Hazırlık maçları süresince stat dışında kurulacak Fenerium standında forma satışları yapılacak. İdari menajer Volkan Ballı da yıldız futbolcuyu karşılamak için havalimanına gidecek. Bu arada Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Neşet Yalçın’ın yarın kampa katılması bekleniyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz