« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Söz Serdar Kesimal’ı F.Bahçe’ye vereceğiz

Başkan Aziz Yıldırım, 22 yaşındaki milli yıldız için Kayserispor ile prensip anlaşmasına varırken, söz aldı.

Ferudun NİĞDELİOĞLU
SON GÜNCELLEME

Kayserİspor’da geçtiğimiz sezon sergilediği başarılı performansla dikkat çeken Serdar Kesimal, Fenerbahçeli olmaya çok yakın. Sarı lacivertlilerin Başkanı Aziz Yıldırım, Kayserisporlu yöneticilerle yaptığı görüşmede Serdar için herhangi bir takımla görüşmemelerini isterken haber beklemelerini istedi. Sarı kırmızılılar da bu isteğe olumlu yanıt verdi.
Rakam belirsiz
Kayserispor Menajeri Süleyman Hurma, ortalığı kızıştırmak gibi bir amaçları olmadığını ve ilkeli bir kulüp olduklarını belirterek, “Sayın Yıldırım’a söz verdik. Serdar’ın fiyatı konusunda şu an için bir rakam belirlemedik. Fenerbahçe ile pazarlığa hangi rakamdan başlayacağımız belli değil” diye konuştu.
Masaya oturacaklar
Serdar’ın daha 22 yaşında olduğunu ve iki sezondur Süper Lig’de banko oynadığını belirten Hurma, böyle bir futbolcunun da son derece değerli olduğunu belirtti ve “Başarımızda büyük payı var. Olağanüstü bir çıkış gösterdi ve yıldızını parlattı” dedi.
Serdar Kesimal, A Milli Takım’ın Belçika karşılaşması nedeniyle şu anda ay yıldızlı takımın kampında bulunuyor. Transferle ilgili Fenerbahçe Kulübü’nün, Serdar’la görüştükten sonra net açıklama yapması bekleniyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler