« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Söz kazanacağız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray, galibiyet için kenetlendi

SARI kırmızılı takımın Teknik Direktörü Lucescu ve futbolculardan Popescu ile Ümit, ‘Glasgow Rangers maçıyla beyaz bir sayfa açacağız. Bu maçı seyircimizli birlikte kazanacağız’ dediler.

GALATASARAY Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile futbolculardan Popescu ve Ümit, bugünkü Glasgow Rangers maçı için ortak bir basın toplantısı düzenlediler. Teknik Direktör Lucescu, Avusturya'da Strum Graz karşılaşmasında alınan sonucun futbolcularını hırslandırdığını belirterek, ''Onlardan yarınki karşılaşmada herşeylerini sahaya yansıtmalarını bekliyorum'' derken, Popescu ve Ümit, ‘‘Seyircimizle birlikte kazanacağız’’ diye konuştular.

İskoç basın mensuplarının da katıldığı basın toplantısında, Teknik direktör Lucescu ile futbolcuların değerlendirmeleri şöyle:

BASKI ALTINDAYDIK

S. Graz karşılaşmasının ardından bocalama yaşadık ve İstanbulspor maçına baskı altında çıktık. Ancak, son iki gün en iyi antrenmanı gerçekleştirdik. Bu antrenmanda gerek taktik, gerekse katılım açısından mükemmeldik. Glasgow Rangers maçına iyi bir şekilde hazırlandık.

KALİTELİYİZ

Rangers, Monaco'yu yendi kendine güveni arttı. İskoç ekibi G.Saray gibi yüksek kaliteli bir takımı karşısında görmesinin ardından, herşeyini ortaya koyacak. Evet eksiklerimiz var ama şu anda şartlar değişik. Kendi evimizde oynayacağız

FARKLI OLACAKTI

Sturm Graz yenilgisi bizi hırslandırdı. Orada eksiklerimiz nedeniyle kaybetmedik. İlk 35 dakika rakibimizle başabaş mücadele ettik. Ancak, oyuncularım konsantre eksikliği yaşadılar ve kafaca oyunda değillerdi. Ama bugün (yarın) farklı olacak.

HERŞEY BİTMEZ

G. Rangers maçında alacağımız, kötü bir sonuçla matematiksel olarak herşey bitmez. Ama kazanmamız halinde kendimize olan güvenimiz artar. Hiç bir maç öncesi kaybetmeyi düşünmedik. Rakip takımlara baskı uygulayan seyircimizin de desteğiyle maçı kazanacağımıza inanıyorum

DOYMADIK

Futbolda her zaman geçmiş geride kalır. Kazanılan başarılarla doyuma ulaşmadık. Aksine herşeyin başındayız. Geçmiş 4 yılda yaşanan herşey güzeldi, ancak hepsi geçmişte kaldı.Geçen sezon 5 kart gördüm Bu sezon ise şimdiden bu sayıyı geçtim. Kendime çeki düzen vermeliyim.

HAZIR DEĞİLİM

Geçen sezon daha iyiydim. Bu sene formumu yakala yamadım. Takım olarak biz hep ileriye bakıyoruz. Biz bugüne kadar Şampiyonlar Ligi dışında tüm kupalarda başarılı olduk. Şimdi hedefimiz Şampiyonlar Ligi'nde de aynı başarıları elde etmek. Şimdi de hiçbir şey kaybetmiş sayılmayız.''


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler