« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Soyunma odasında Volkan'a dedim ki...'

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Kayserispor maçından sonra gittiği soyunma odasında futbolculara hitaben yaklaşık 45 dakika konuşma yaptığı yönündeki haberler üzerine bir açıklama yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertli kulübün resmi sitesinde yer alan açıklamada Yıldırım, soyunma odasına indiğini doğrularken sadece kaptan Volkan Demirel ile 1 dakikayı geçmeyen bir konuşma yaptığını ifade etti. Aziz Yıldırım'ın açıklamaları şöyle:

"Bugünkü gazetelerde, takımımızın Kayserispor’la oynadığı maçın ardından soyunma odasına indiğim ve takıma yönelik bir takım konuşmalar yaptığım yönünde, yalan haberler yer almaktadır.
Soyunma odasında Volkana dedim ki...
Volkan Demirel, Kayserispor maçının son dakikalarında Furkan Özçal ve Zeki Yavru ile gerginlik yaşamıştı.

Kayserispor maçının ardından soyunma odasına indim ve kaptanımız Volkan Demirel’le azami süresi 1 dakikayı geçmeyen bir konuşma yaptım. Kendisine bir kaptan olarak daha sakin kalması yönünde telkinde bulundum. O da bana, saha içinde bir çok provokasyona maruz kaldığını söyledi ve konu burada kapandı.

Ben yaptığım ve söylediğim her şeyi kamuoyu önünde yapıyorum ve insanlardan gizlemiyorum. Bu konuşma dışında, soyunma odasıyla ilgili çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler