TRABZON HABERLERİ

Soylu Ve Gümrükçüoğlu Memurlarla Bir Araya Geldi

IHA
21.10.2015 - 11:36Son Güncelleme : 21.10.2015 - 11:37

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ SÜLEYMAN SOYLU MEMURLARLA YENİLEN YEMEKTE BİR KONUŞMA YAPTI

IHA

Trabzon Memur-Sen üyeleri AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile düzenlenen yemekte bir araya geldi.
Memur-Sen Trabzon Şube Başkanı Mehmet Kara, Ulaştırma Memur Sen Genel Başkanı Can Cankesen ve sendika üyesi memurların katıldığı yemekte bir konuşma yapan Soylu, Türkiye’nin her alanda ölçeklerini büyüttüğünü söyledi. Soylu “Belki de bugün başımıza getirilmeye çalışılanlar aslında bu ölçeklerimizi büyütme gerçekliğinden kaynaklanmaktadır. Ekonomik anlamda ölçeklerini büyütüyor. Türkiye sosyal alan da ölçeklerini büyütüyor. Türkiye aynı zaman da memleketimizin sınırlarının dışında açtığı her ay için dahi dış politikada ölçeklerini büyütüyor ve benim memleketim çalışma hayatında ölçeklerini büyütüyor. Memleketimiz sivil toplum örgütleri anlamında ölçeklerini büyütüyor. Türkiye dün birçok badirelerle karşı karşıya kalmışken, bugün geri adım atmadan ilerleyen yolculuğuna devam ediyor” ifadelerini kullandı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik içerisinde vesayet odaklarına karşı mücadele ettiklerini belirterek “Buradaki bütün arkadaşlarımızla beraber imtihanlarda katsayı farkını ortaya koyan çifte standarda beraberce mücadele ederek son verdik. Sizlerle beraber insanlarımızın başörtülü, başörtüsüz olarak ayrılmamalarının mücadelelerini verdik; ‘hepsi kardeşimizdir’ dedik. ‘Başörtülü olan memur olamaz’ zulmünün kaldırılmasının mücadelesini beraber verdik. Onun için Memur-Sen ile bir ve beraberiz ve sizlerin yanındayız. Bunun yanında diğer memur arkadaşlarımızın ve diğer sendikalardaki memur arkadaşlarımızın da herhangi bir hak ve hukuku varsa hiçbir şekilde zulme tabi olmamalarını da her zaman savunduk; her zaman temel hak ve özgürlüklerin yanında olduk. Üniversiteyi okumak isteyenlerin önüne konan engelleri birlikte ortadan kaldırdık. Bu ülkede askeri ve yargı vesayetlerine karşı birlikte mücadele ettik. Bu mücadelenin bir de siyasi hareketi vardı. Bu mücadeleleri adeta kelleyi koltuğa alarak bugünkü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının önderliğinde birlikte yürüttük. Bugün onlara, memlekete, millete ve bu ideallere sahip çıkma zamanıdır. 1 Kasım onun zamanıdır” diye konuştu.
Vatanın, tarihinin en büyük saldırıları ile karşı karşıya kaldığını kaydeden Gümrükçüoğlu, “1 Kasım bu vatanın bölünüp parçalanmamasının oylanacağı seçimdir. O bakımdan şimdi siyasi iradeyi yüzde yüz ortaya koyma zamanıdır. Bunu şunun için söylüyorum; herhangi bir kardeşimiz çeşitli nedenlerden sandığa gitmemiş olabilir. Bizi sevdiği halde sandığa gitmemiş olabilir. Bu memleketi omuzlarında taşıyan sizler, memleketin birliği, beraberliği ve bölünmez bütünlüğü için, çocuklarımız, torunlarımız, geleceğimiz için mutlaka ayağa kalkmanın zamanıdır. Bunun yanında diğer partilere gönül vermiş arkadaşlarımızdan da vatanın birliği için oy istemeliyiz. CHP’den, MHP’den ve Saadet Partisi’nden oy istemek bu vatan için boynumuzun borcudur. Kalan bu 10 günlük süre zarfında nerede kimi tanıyorsak arayarak ayağa kalkıp, vatanımızı ve milletimizi, birliğimizi, beraberliğimizi koruyalım. Allah hepimizin yardımcısı olsun” şeklinde sözlerini tamamladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Soylu Ve Gümrükçüoğlu Memurlarla Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ekim 2015 tarihinde saat 11 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Soylu Ve Gümrükçüoğlu Memurlarla Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

  TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Eylül 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:17
  • Guneş
   05:59
  • Öğle
   12:26
  • İkindi
   15:53
  • Akşam
   18:31
  • Yatsı
   20:00
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı