« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Soyer göreve başladı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kahraman değiliz

Yönetimin önceki akşam tam yetki ile takımı teslim ettiği Turgay Soyer ile Metin Ünal, sezon sonuna kadar yapacakları görev için Antalyaspor'dan tek kuruş almayacak.

Kırmızı beyazlı yöneticiler, önceki akşam gerçekleşen operasyonda Turgay Soyer'e, ‘‘Sana teklifte bulunmuyoruz. Antalyaspor'un içinde bulunduğu durum nedeniyle seni göreve çağırıyoruz’’ diyerek genel menajerlik görevini üstlendirdiler. Soyer ve teknik direktör olarak görev verilen Metin Ünal, sezon sonuna kadar yapacakları görevleri için Antalyaspor'dan tek kuruş ücret almayacak.

İşe öncelikle takımdaki psikolojik motivasyon eksikliğini gidermek için çalışma yaparak başlayacaklarını belirten Soyer, ‘‘Moralsiz bir camia haline geldik. Şimdi kentimizde yarın G.Saray ile olan Türkiye Kupası finalimiz değil, haftaya Vanspor ile oynanacak maç düşünülüyor. Antalyaspor'da hiç kimse mucize adam veya tek başına kahraman değildir, ve olamaz da’’ dedi.

Soyer, şöyle devam etti: ‘‘Uzun yıllar görev yaptığım Antalyaspor bana hiç bir zaman yük ve sorun olmamıştır. Bu bir ekip işidir. Ekipler çok az hata ile bir yerlere gelir. Antalya'da haftalardır bu konu konuşuluyor. Bunları futbolcularla bire bir görüşerek halletmeliyiz. Ekibimiz, Beşiktaş maçında futbolu ile son sıralarda kalmaya layık olmadığını göstermiştir.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz