Soyak'tan erken teslimat

Hürriyet Haber
04.08.2009 - 12:16 | Son Güncelleme: 04.08.2009 - 14:03

Soyak’ın İstanbul Kartal’da 126 daireden oluşan “Soyak Evreka Rezidans” projesi sahiplerine 1 ay erken teslim edilmeye başlandı.

Soyak Holding CEO Vekili Emre Çamlıbel, Soyak Evreka Rezidans projesinin erken teslimi ile ilgili olarak, "Zamanından önce teslim ettiğimiz konutlar ile müşterilerimizin bize olan güvenini bir kat daha artırdık. Satışına başladığımız ilk günden bu yana, büyük ilgi ile karşılanan ve kısa sürede satışı tamamlanan Soyak Evreka Rezidans projemizdeki 126 dairenin anahtarlarını, söz verdiğimiz tarih olan Eylül ayından 1 ay önce yeni sahiplerine teslim ediyoruz.  Kartal bölgesinde modern yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı Soyak Evreka Rezidans ile karşılamayı hedefledik” dedi.

15 kat ve 126 daireden oluşan Soyak Evreka Rezidans’ta 96 adet 1+1, 30 adet 2+1 tipte daireler yer alıyor. Giriş kısmında konforlu bekleme bölümü ve resepsiyonun yeraldığı Soyak Evreka Rezidans’ın zemin katında sauna, spor salonu, soyunma odası bulunuyor. 24 saat özel güvenlik ile korunacak olan sitenin yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuklar için oyun alanı ve 2 katlı otoparkın yanı sıra adalar manzaralı çatısında kapalı bir de kafesi var.
 
<ı>Tüm konut fırsatları hurriyetemlak.com'da...

Garimenkuldeki İş Fırsatları http://www.yenibiris.com/IsIlanlari/Ilanlar.aspx?sector=8200

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı