Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sow'un transferi Pereira'nın planlarını bozmuş

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, Molde maçı öncesi yayıncı kuruluşa kadro tercihi hakkında açıklamalarda bulundu. Portekizli teknik adam kendi tercihinin sahada çift forvetle yer almak olduğunu ancak Sow'un transferi sonrasında ellerinde yedek forvet kalmadığını ve sakatlık ihtimalini de düşünmek zorunda olduklarını söyledi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

İşte Pereira'nın, Molde maçı öncesinde yaptığı açıklamalar;

"Bu kadro oluşurken isteğim 3 forvetti. Ben her zaman sahaya 2 forvetle çıkmayı istiyorum. Sow'un ayrılmasının ardından böyle bir alternatifimiz kalmadı. Artık 2 forvet oyuncum var; forvet oyuncumu dinlendirmek gibi bir şansım da kalmadı. Hep 2 forvetle maça başlamak ve 2 de yedeğe koymak isterim. En azından 1 tane yedekte olsun isterim. Bunu yönetmek kolay değil. Bu şekilde devam etmeliyiz. Bu akşam 2 forvetle başlarsak ve 1 sakatlık yaşarsak Bursaspor maçında sıkıntı çekeriz.

Elimde 3 tane kaliteli kaleci var. Bu durumunda çok memnunum. Fabiano'nun sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Çok güveniyorum ona. Neler yapabileceğini biliyorum. Volkan da aynı şekilde. Elimdeki kaliteli kalecileri dengeli şekilde yönetmek zorundayım."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler