Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şova devam ederse kulübede oturur

"Bizim gösterişe yönelik oyuncularla çalışmaya niyetimiz yok. Hasan ya kendiliğinden vazgeçecek, eğer vazgeçmiyorsa zaten oynamayacağı için sorun olmayacak. Bu oyun tarzı benim doğru bulmadığım bir anlayış."

Bayram AYDIN
SON GÜNCELLEME
HASAN SONG'A HESAP SORDU

KARL Heinz Feldkamp
, takımda şimdiye kadar yapılan bütün transferlerin kendisinin onayıyla olduğunu söyledi. Çalışmalarına kontrollü bir şekilde başladıklarını ve futbolcularının kondisyonlarının üst seviyelerde olduğunu ifade eden Feldkamp, "Şimdiye kadar kendi aramızda küçük oyunlar oynadık. Bireylerin kendi aralarındaki uyumu konusunda daha çalışmalarımızın büyük kısmını yapmadık. Çalışmalarımız sürecek.

Transferleri ben yaptım

Takımda yapılan transferler benim onayımla oldu
. Son olarak Volkan da benim onayımla alındı. Tabii ki bazılarını çok yakın tanımıyor olabilirim. Bilgi eksiğim varsa da ekibimde olanların bilgisi dahilinde onaylar verilir. Bu konuda yapılan çalışmalardan memnunum. Şimdi önemli olan takımdan yanlış adam göndermemektir" diye konuştu.

Feldkamp, antrenmanlarda Hasan Şaş’ın şova yönelik bir oyun sergilediğini ve bundan vazgeçmesi gerektiğini söyledi. Şova yönelik bir oyun istemediğini ve sonucun kendisi için önemli olduğunu ifade eden tecrübeli çalıştırıcı, "Hasan tamamıyla gösterişe yönelik oynadı, gol atmak için değil. Önümüzdeki günlerde bunun üstünde duracağım. Bizim o yönde oyuncularla çalışmaya niyetimiz yok. Hasan ya kendiliğinden vazgeçecek, eğer vazgeçmiyorsa zaten oynamayacağı için sorun olmayacak. Bundan dolayı ona kızgın da değilim. Benim doğru bulmadığım bir anlayış. Hasan’a daha önce kimse bunları söylememiş olabilir. Ben onlardan ne istediğimi açık açık söylerim" şeklinde konuştu.

29 kişi götürülecek

Kampa 28-29 kişiyle gideceğini ifade eden Karl Heinz Feldkamp, yabancı futbolculardan Song hakkında yorum yapmadı, Tomas’ın da düzenli çalıştığını ifade etti. Kalli, en büyük sorunlarının Carrusca olduğunu belirtti ve sözlerini şöyle sürdürdü:

UEFA’nın faydası yok

"Carrusca konusunda büyük hayal kırıklığına uğradım. Kendisinden 5-6 hafta faydalanamayacağım. Onu saymazsak 5 yabancımız kalıyor. Bu beni çok üzüyor. Carrusca ameliyat olmuş, kendi ülkesine gitmiş, orada tedavisine devam etmiş. Ama bunların hiçbiri aramıza gelmesine yetmiyor. Burada herkes emeğinin karşılığını alıyor. Hepsi iyi paralar kazanıyor. Ödemelerini yaptığımız oyuncudan faydalanamıyoruz."

Alman çalıştırıcı, UEFA Kupası ile ilgili düşüncelerini de şöyle dile getirdi: "Takımımız UEFA Kupası’nı geçmiş dönemde kazandı. Ama bana şimdi faydası yok. Benim için en önemli sorun seyircisiz oynayacağımız 5 maç. Onları düşünüyorum kafamda, felaket olarak görüyorum."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler