Ege Haberleri

EGE

  'SOUVENİR 2014 Hediyelik Eşya Günleri' İzmir'de başladı

  Mustafa OĞUZ/İZMİR
  19.12.2014 - 01:28 | Son Güncelleme:

  HEDİYELİK sektörünün vitrini niteliğindeki 'SOUVENIR 2014 Hediyelik Eşya Günleri' 25'inci kez İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda başladı.

  Bir yılın daha eskidiğinin, yeni bir yıla ise sayılı günler kaldığının İzmir'deki en önemli göstergelerinden olan SOUVENIR 2014 Hediyelik Eşya Günleri renkli görüntülerle başladı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı 2 nolu sergi salonundaki açılış programına İzmir Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, İzmir Kent Federasyonu (İZKEF) Başkanı Turgay Yokuş ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.
  SOUVENİR 2014 Hediyelik Eşya Günleri İzmirde başladı
  Açılışta konuşan Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, SOUVENIR Hediyelik Eşya Günleri'nin 25 yaşında olduğunu hatırlatarak, "Bu çağda en fazla ihtiyacımız olan sevgi ve mutluluğun tohumlarını eken SOUVENIR Hediyelik Eşya Günleri'nin nice 25 yıllara ulaşmasını diliyorum" dedi.

  STANTLARA İLGİ
  Hediyelik sektörünün önde gelen 242 firmasının stantları ilk dakikalardan itibaren büyük ilgi gördü.
  SOUVENİR 2014 Hediyelik Eşya Günleri İzmirde başladı
  SOUVENIR'da ahşap aksesuarlar, antika hediyelik eşyalar, bijuteri, çiçek, deri ve tekstil aksesuarları, elektronik eşyalar, ev tekstili, gıda, gümüş aksesuarlar, kırtasiye ürünleri, kitap, kozmetik, kristal ürünler, ofis aksesuarları, oyuncak, saat, seramik ürünler, tekstil ürünleri, yılbaşı süs eşyaları ve zücaciye gibi hediyelikler stant vitrinlerinde görücüye çıktı. Birçok ürünün tanıtımı yapılırken fuar alanında sıcak satışlara da başlandı.
  SOUVENİR 2014 Hediyelik Eşya Günleri İzmirde başladı
  İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda 14 gün süreyle açık kalacak Hediyelik Eşya Günleri, ilk 13 gün 11.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 31 Aralık olan son gün ise saat 17.00'de kapanacak.

  SOUVENİR 2014 Hediyelik Eşya Günleri İzmirde başladı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı