« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şota: İki oyuncu transfer edeceğiz

Spor Toto Süper Lig takımlarından Kayserispor'un Teknik Direktörü Şota Arveladze, Amrabat ve Hasan Ali'nin yerlerinin doldurulacağını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sarı-kırmızılı ekip, yeni sezon hazırlıklarını Arveladze yönetiminde Kadir Has Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan futbolcular, çift kale maç yaptı.

Şota Arveladze, antrenman öncesi yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'ye transfer olan Hasan Ali ile Galatasaray'a giden Amrabat'ın yerine
kaliteli oyuncular transfer etmek istediklerini belirtti.

Bu yönde görüşmelerde bulunduklarının altını çizen teknik adam, “Amrabat ve Hasan Ali'nin yerleri doldurulacak. Amrabat ve Hasan Ali önemli oyunculardı. Büyük ihtimalle iki oyuncu alacağız. Transferlerin kısa sürede neticelenmesi için çalışıyoruz” diye konuştu.

Şota Arveladze, sezon öncesi oyuncuların çok istekli olmalarının kendisini mutlu ettiğini dile getirerek “Çalışmalar iyi gidiyor. Futbolcularım çok istekli. Yakında Avusturya'ya kampa gideceğiz. Lig başlayana kadar hazır hale gelmek istiyoruz” dedi.

Kombine kart satışları başladı

Kayserispor'un resmi internet sitesinde, kombine kart fiyatlarının maraton ve batı alt tribün 500 lira, kuzey tribün 200 lira ve batı alt balkon tribün bin lira olarak belirlendiği açıklandı.

Açıklamada, kombine kart temininin www.ticketturk.com adresinden yapılabileceği belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz