Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şota Arveladze de istifa etti

Trabzonspor'da, takım kaptanı Onur Kıvrak'ı kadro dışı bıraktıktan sonra istifa kararı alan genel menajer Süleyman Hurma'nın ardından teknik direktör Şota Arveladze de görevi bıraktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Genel Menajer Süleyman Hurma'nın takım kaptanı Onur Kıvrak'ı İstanbul'a göndermesiyle başlayan, daha sonra Hurma'nın istifasıyla devam eden krizde flaş bir gelişme daha yaşandı... Teknik direktör Şota Arveladze de yaşanan bu olayların ardından istifa etti.

"BENİ BURAYA GETİREN SÜLEYMAN HURMA'DIR"
Arveladze'nin, yaşanan tüm bu olayların ardından "Beni buraya getiren Süleyman Hurma'dır. Bir oyuncunun yaptığı disiplinsizlik yüzünden benim de burada kalmam doğru olmaz" dediği ve istifasını başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na sunduğu öğrenildi.

HURMA TEKRAR DEVREDE
Bu istifayı öğrenen Hurma'nın devreye girdiği ve Gürcü Hoca'ya yarınki Robotnicki maçını beklemesini söylediği, konudan haberdar olan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun da "Yarın çok önemli bir maçımız var. Ondan sonra konuşalım. Takım zarar görmesin" dediği belirtildi.

Şota Arveladze'nin Robotnicki maçının ardından yeniden yönetime istifasını sunması bekleniyor. (Fanatik)

Şota Arveladze de istifa etti SÜLEYMAN HURMA'DAN ŞOK KARAR!
İŞTE TRABZONSPOR'DAKİ KRİZİN PERDE ARKASI
Onur'un kadro dışı kalması, Süleyman Hurma ile Şota'nın istifası ile devam eden Trabzonspor'daki krizin perde arkası netleşiyor. Kriz Makedonya'da eski futbolcu Milosevski'nin mezarını ziyaret sırasında patlamış.

Trabzon yerel medyasından 61saat.com'un haberine göre, bordo mavili ekibi sarsan krizde her şey Makedonya'daki eski futbolcu Milosevski'nin mezarını ziyaret sırasında başlamış.

Yönetime yakın kaynakların verdiği bilgiye göre, Milosevski'nin mezarına gitmek için Trabzonspor Kulübü tarafından 3 araç kiralanır. İlk araçta Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, 2. araçta Sportif Direktör Süleyman Hurma 3. araçta ise Onur Kıvrak ve futbolcular bulunuyordu. Süleyman Hurma’nın VİP araçla tek başına gittiğini gören Onur Kıvrak bu duruma tepki gösterir. Onur, Hurma'ya dönerek, “Sizin ne özelliğiniz var da bizi minibüs ile gönderiyorsunuz?” diye sorar. Bu sözler üzerine Hurma ve Onur arasında tartışma başlar. Hurma Onur’a “Ben bu takımın Sportif Direktörüyüm, haddini ve yerini bil” cevabını verir. Bunun üzerine çok sinirlenen Onur Kıvrak “Ben de kulübün kaptanıyım asıl sen haddini bileceksin” der ve olay büyür.

Şota Arveladze de istifa etti
İddialara göre kriz bu mezar ziyaretinden dakikalar önce patladı... Mezar ziyareti sırasında çekilen bu fotoğrafta morallerin bozuk olduğu görülebiliyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz