"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Sosyete pazarı

Toplum Gönüllüleri Vakfı, her yıl “TOG Bazar” adıyla Esma Sultan Yalısı’na pazar kuruyor. Etkinliğin beşincisi, geçtiğimiz gün yapıldı.

Organizasyonunu gönüllülerin yaptığı TOG Bazar’a katılanlar arasında Chez-bo Şebnem Çapa, M by Meltem Tahrancı, Rare Blossom, Batya Kebudi, Siren Ertan, Dört Mevsim, Mavi, Tartine et Chocolat, Mozaik, Step, La Maison des Fleurs, NAR Gourmet, Bee Goddess markaları da yer aldı. Ünlü isimlerin tasarladığı tişörtlerin de satışa sunulduğu etkinlikten elde edilen gelirin Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın projelerine aktarılacağı belirtildi.

Kirsten Dunst İstancool’da

Tasarım, moda, edebiyat, sinema, müzik ve fikir alanında etkili bir organizasyon olmayı hedefleyen, tamamıyla halka açık, ücretsiz bir festival olan Istancool 2011, 27-29 Mayıs günlerinde düzenlenecek. Vakko’nun sponsorluğunda yapılacak festival, Türkiye ve dünyanın önde gelen yaratıcı isimlerini de İstanbul’da bir araya getirecek. Dünyaca ünlü oyuncu Kirsten Dunst da festival kapsamında düzenlenecek panele katılacak.

İlk mağaza Nişantaşı’nda

Moda markası RCR, Nişantaşı-Mim Kemal Öke Caddesi’nde mağaza açtı. Açılış davetine başta moda olmak üzere iş ve sanat dünyasından birçok ünlü katıldı. Mağazanın kurdelesini ise “Aşk Mektupları” isimli tiyatro oyunu için Türkiye’ye gelen “Haydarpaşa’nın gelini” lakaplı Fransız sanatçı Christine Haydar ve Erkan Özerman kesti.

Eğlenceye tempo tuttular

Türkiye’nin en iddialı dergilerinden Tempo ile Kayra’nın yeni şarabı Leona Blush, Sofa Hotel/Art 8 Lounge’da renkli bir parti düzenledi. “Blush Kareler” konseptli partide, Ayşe Özyılmazel, Cemal Hünal, Doğa Rutkay ve Ozan Doğulu’nun tanıtım için çektiği fotoğraflar sergilendi. Sanat, iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getiren parti, Ozan Doğulu’nun çaldığı birbirinden hareketli parçalarla renklendi.

Home Store Etiler’de

Erdal Acar, sahibi olduğu ‘Home Store’ kafeler zincirine Akmerkez ve Bağdat Caddesi’nden sonra bir şube de Etiler’de ekledi. Seda Sayan’ın mülk sahibi olduğu Etiler Şamdan’ın bahçesinde faaliyete geçen mekânın açılışına Emel-Erdal Acar çifti ev sahipliği yaptı. Davete iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Hit şarkılar Lüküs Saz’da

Şarkılarını milyonlarca kişinin dinlediği “bestelerin efendisi” Bülent Özdemir, İstanbulluları bu gece Lüküs Saz’ın büyülü atmosferinde unutulmaz bir eğlenceye davet ediyor. “Deli Kızın Türküsü”, “Kaçak”, “Sana Değer”, “Lale Devri”, “Amazon” gibi birçok hit şarkıya imza atan besteci ve gitar virtüözü Özdemir, partneri Hande’yle birlikte hareketli bir gösteri sahneleyecek.

Fabrizio Banys’den yeni nesil kokteyler

Cihangir’deki White Mill, bugünden itibaren üç gün boyunca dünyaca ünlü barmen Fabrizio Banys’i konuk ediyor. Dünya trendlerinin doğuş yeri olan Londra’nın ünlü mahalle barlarında şef barmenlik yapan Banys, White Mill’de ekşi çilekli martini ve vişne püreli viskinin de aralarında olduğu yeni nesil kokteyllerini sunarken, yapım metotlarını da uygulamalı olarak gösterecek.

X