"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Sosyete buluşturan düğün

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın yeğeni, Turgut-Claudia Yılmaz çiftinin küçük kızları Canan Yılmaz, işadamı Osman Sümer ile Four Seasons Hotel’de evlendi.

İrem Yargıcı’nın Ceremony adlı şirketinin organize ettiği düğüne, iş, politika ve cemiyet hayatından seçkin davetliler katıldı. Gelinin nikah şahitliğini amcası Mesut Yılmaz, damadın şahitliğini Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin yaptı.

Davete diye götürdü nikah kıydı

NTV Yayın Grubu’na bağlı Radio N101’in yayın yönetmeni görevini yürüten ünlü radyocu Cem Ceminay, Boğaziçi Üniversitesi’nde görevli Doç. Dr. Dilek Uygun’la sürpriz bir şekilde evlendi. Yaklaşık dört yıldır birlikte olan ve Acarkent’te aynı evde birlikte yaşayan sevgililerin evlilik öyküsü de ilginç. Renkli kişiliğiyle bilinen Ceminay, sevgilisini Doğuş Holding’in patronu Ferit Şahenk’in evinde yapılacak bir partiye gideceklerini söyler. Her şeyden habersiz Dilek Hanım, kapıdan içeri girdiğinde sürprizle karşılaşır. Nikah memurunu karşısında gören Dilek Uygun, gözyaşlarına engel olamaz. Çiftin bu sürpriz nikahına küçük bir davetli grubu katıldı.

X