KÜTAHYA HABERLERİ

Sosyal tesislere süs havuzu

DHA
30.03.2016 - 09:55Son Güncelleme :
DHA

 

 
TAVŞANLI,(Kütahya),(DHA)- TAVŞANLI Belediyesi Sosyal Tesislerinde yenilikler devam ediyor. Peyzaj çalışmalarının ardından, tesisin giriş kısmına yerden fıskiyeli süs havuzu yapılması için kollar sıvandı.
 
Belediye Sosyal Tesisleri yaz dönemine hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda Murat Gazi Parkı'nda yapılan tadilat çalışmalarından sonra Tavşanlı Belediyesi Sosyal Tesisleri olarak vatandaşa hizmet vermeye başlayan parkta çevre düzenlemelerinin ardından süs havuzu yapılması için çalışma başlatıldı.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin sürdürdükleri çalışmalar kapsamında tesisin giriş bölümünün iki yanına yerden fıskiyeli havuzlar inşa edilecek.
Belediye Başkan Vekili Ali Özden çalışmalarla ilgili şu bilgileri verdi:
 
"Belediye Sosyal Tesisimiz kısa sürede vatandaşın takdirini kazandı. Daha güzel ve modern bir ortamda hizmet vermek adına tesislerimizde ki çalışmalar devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü'müz güzel bir peyzaj çalışmasıyla tesisimizi güzelleştirdi. Şimdiyse polis karakolumuzun karşısında bulunan yerden fıskiyeli tarzda güzel bir havuz yapacağız. Havuz inşaatını en kısa sürede tamamlayarak Belediye Sosyal Tesisimizi 2016 yazında ailelerin, gençlerin, çocukların huzur içerisinde nezih bir ortamda vakit geçirebilecekleri bir ortama kavuşturacağız."
 
-
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Sosyal tesislere süs havuzu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 09 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sosyal tesislere süs havuzu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı