Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sosyal hayat sanala taşındı

Online oyunda yeni bir basamak. Jadde tüm online oyun tutkunlarının alışkanlarını değiştirebilir.

hurriyetmax
SON GÜNCELLEME

Oyundan kareler ve dans etmek için ipuçları/ Foto Galeri

Online oyun artık dünyada milyonların tutkusu. Savaşabiliyosunuz, kahraman olabiliyorsunuz, teknik direktör olabiliyorsunuz. Bir çok insan oyunda tanıştığı diğer oyuncularla arkadaşlık bile edinip oyunu sosyal hayata taşıyor. Ama bu sefer online oyunda yeni bir boyut yaşanacak.

jadde.com.tr sosyal hayatın tam içinde. Bu oyunda evlenmeye varana kadar sosyal hayatı sanal hayata taşıyabileceksiniz.

İnternette elinizin altında olmasını isteyeceğiniz birçok temel fonksiyonu içinde barındıran Jadde, müziğe duyduğu ilgiyle her zaman güncel ve eğlenceli olmayı hedefliyor. Jadde moda'yı yakından takip ediyor, gençlerin dilini konuşuyor ve gerçekçi bir yapıya sahip. Üç boyutlu olarak tasarlanan dans yarışmalarına katılan kullanıcılar hem sponsorlardan hediyeler, hem de oyun içi ödüller kazanma şansı yakalayacak. Jadde'de popüler olmanın en kolay yöntemlerinden biriyse iyi bir dansçı olmak. Oyun ile ilgili foto galerimizde oyunda dans etmekle ilgili bir kaç ipucuda mevcut.

Şu an için beta sürümü ile yayında olan dijital eğlence platformu olarak tasarlanan Jadde'nin kapalı testi yayına girdi. Sosyal ağların, sosyal oyunların ve sanal evrenlerin temel fonksiyonlarını aynı başlık altında toplayarak kullanıcılarına sunmayı amaçlayan Jadde, bu özelliğiyle Türkiye'de bir ilk; üstelik oyuna kayıt olmak ve oyunu oynamak tamamen ücretsiz. Bu sanal dünyada yeni arkadaşlar edinebilir, isterseniz bu arkadaşlarınızla oyun içinde evlenebilir, her hafta düzenlenecek olan dans yarışmalarına katılıp dansın yıldızı da siz olabilirsiniz.

 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz