« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Soruyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Korkut GÖZE

Amokachi'yi ilk 11'de görenler, onun kişiliğinde izleyecekleri farklı bir Beşiktaş'ın beklenti ve sevinci ile coştular. Coşkularında haklıydılar... Daniel, Beşiktaş'ın kovaladığı golü yakalamakta sıkıntılar çektiği dakikalarda ve beklenmedik bir pozisyonda devreye giriyor, skoru değiştiriyordu.

Bu gol, farklı anlamlar taşıyordu. Öncelikle, Beşiktaş'ı başka gollere götürecek bir moral gücüydü. Ve Beşiktaş'ı oyunun geri kalan dakikalarına daha rahat ve stressiz taşıyacak bulunmaz bir fırsattı.

Düşünüldüğü gibi oldu... 9 dakika sonra gelen Ohen'in golü, bir bakıma, ilk yarı bitmeden maçın skoruna bir garanti getiriyor ve Beşiktaş'ı farklı bir sonuca heveslendiriyordu.

Maç notlarıma bakıyorum, Beşiktaş savunması oyunu hiç hata yapmadan ve rakibe hiçbir pozisyon vermeden tamamlamış. Tayfur, defansif ve ofansif görevlerinde müthiş bir denge sağlamış. Del Solar, hatasız ve yüksek bir pas yüzdesiyle oynamış. Sellami, sınırlı yeteneklerini zorlayarak ve çok koşarak 90 dakikayı sırıtmadan tamamlamış. Şifo, kötü başladığı oyunda, gollerin getirdiği rahatlıkla varlığını hissettirmeye başlamış...

Oyunun genelini gözlerimde canlandırıyorum... Beşiktaş'ta dört dörtlük oynamayanlar da, taşıdıkları sorumluluğu hiç aksatmadan tamamlamış. Ali Eren, Erkan, Rahim, Serdar gibi... Beşiktaş'ın dün geceki sağlıklı görüntüsünü hiç bozmadan her biri oyuna nefes katmış. İzleyenlere soruyorum, ne dersiniz, dün gece özlediğiniz Beşiktaş'ı mı izlediniz?


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler