« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sorunum yok

Beşiktaş Teknik Direktörü, kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve genel menajer Mehmet Ekşi ile yaptığı toplantıda, "Kaliteli bir ekibimiz var. Sistemli oynamamız halinde yenemeyeceğimiz takım yok. Kupanın favorisiyiz" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ın Fransız teknik direktörü Jean Tigana, "Şu anda kadroda sorunum yok. Oyuncularımdan memnunum. Fortis Türkiye Kupası’nın favorisiyiz" dedi. Tigana, kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve genel menajer Mehmet Ekşi ile yaptığı haftalık toplantıda, şunları söyledi:

"Önümüzde Fortis Türkiye Kupası maçı var. Çarşamba günü Samsunspor ile zorlu bir karşılaşma oynayacağız. Çalışmalarımızda fizik, kondisyon ve tekniğe önem veriyorum. Bu isteğimin dışına çıkan oyuncularla çalışmam. Şu ana kadar sorun çıkaran olmadı.

Kolay gol yiyoruz

Kadro olarak sorunum yok. Tüm oyuncularım en iyi şekilde çalışıyorlar. Sistemli oynamamız halinde yenemeyeceğimiz takım yok. Oyuncularımın tek eksiği moral ve motivasyon. Bu sorunu ortadan kaldırmak için çaba harcıyoruz. Takımın kolay gol yemesini önlemek için çalışmalar yapıyoruz. Fizik kondisyon açısından üst düzeyde olan oyuncularım antrenmanlarda mükemmel performans sergiliyorlar. Çabalarımızın meyvesini alacağız."

Jun kaliteli bir golcü

Trabzonspor’dan kiralanan Tomas Jun’un üst düzey bir oyuncu olduğunu vurgulayan Tigana, "Taraftarlarımız sabretsin. Her futbolcunun uyum sorunu vardır. Jun genç bir oyuncu. İki antrenmanda kalitesini ispatladı. Çek Cumhuriyeti Milli Takımı’nı 2006 Avrupa Şampiyonası’na taşıyan önemli bir golcü. Finlandiya’ya attığı gol hala konuşuluyor. Beşiktaş’a Türkiye Kupasında çok yararlı olacak" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler