Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sorunlar daha büyük olacak

F.Bahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, önümüzdeki sezon sorunların daha da büyük olacağını söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, kendilerini geçen yıldan daha zor bir sezonun beklediğini ifade ederek, “Geçen sene yaşadığımız problemlerin daha fazlasını yaşayacağımıza inanıyorum. Son aylarda futbol sektörünü yönetenler yaşananlardan ders almamış” dedi.

FBTV'nin sorularını yanıtlayan Koç'un açıklamaları kulübün internet sitesinde yayınlandı.
Futbol Federasyonu'na eleştiride bulunan Koç, şunları kaydetti:

“Bizim için şimdilik rahat bir dönem, ancak birkaç haftaya kadar yine stres başlayacak. Futbol takımımız Avusturya kampına başladı. Umarım sağlıklı, güzel bir kamp dönemi geçiririz. Ufak tefek sıkıntılarımız var, ama bunlar olabilir. Bu sene daha iyi hazırlanmalıyız. Geçen sene yaşadığımız problemlerin daha fazlasını yaşayacağımıza inanıyorum. Son aylarda futbol sektörünü yönetenler yaşananlardan ders almamış. En basit konulardan birisi transfer konusu. Bir şirket yönetimi gibi düşünürsek futbolda da yatırım transferdir. Transferi yapmak için 2 ay gibi bir dönemimiz var. Birileri keyiflerinin istediği gibi davranıyor. Yatırımlarımıza nasıl bir yön verebileceğimizi belirlememiz için bir ayımız geçti. Kendilerine teşekkür ediyorum.”

“GÜZEL BİR SEZON GEÇİRECEĞİMİZE İNANIYORUM”

Geçen sezon, transferler ve teknik direktörün hazır olmamasından dolayı sezona iyi başlayamadıklarını hatırlatan Koç, “Geçen sene yaşadıklarımızın tekrar yaşanacağına inandığım için, bu senenin başarılı ve verimli geçmesi için her anlamda sezon hazırlıklarımıza başlamamız lazım. Geçen sene hem transferler hem de hocanın hazır olmamasından dolayı sezona iyi başlayamamıştık. Bu seneye daha iyi bir seviyede başlamamız gerekiyor. Güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Hayırlısı olsun” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler