« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sorumlu aranıyor

Bordo mavililere gönül verenler ve yerel basın; yönetim, Şenol Güneş ve futbolculara yüklenirken, alınan kötü sonuçlar sorgulanıyor.

Ömür AVCI/DHA
SON GÜNCELLEME

SÜPER Lig’de Gaziantepspor’a deplasmanda 1-0 yenilen Trabzonspor’da moraller dibe vururken yönetim, futbolcular ve teknik direktör Şenol Güneş, eleştirilerin odağı oldu.  UEFA Avrupa Ligi’nde Videoton’a elenilmesinden sonra ligde alınan kötü sonuçlar bardağı taşırdı...

Yerel basın öfkeli

Trabzon yönetimi yerel basından nasibini alırken, eleştirilerin kapsamı oldukça çarpıcıydı. Yönetimi transferleri geç yapmakla, futbolcuları da iyi oynayamamakla suçlayan yerel gazeteler, Güneş’i de çok sert eleştirdiler.

Karadeniz Gazetesi, “Acıların takımı. Yok mu kurtaran?”, Günebakış, “Söylesene Şenol Hoca. Bu takım neden oynamıyor?”, Taka Gazetesi, “Derdin nedir Şenol Hocam?” başlıklarını attı.

Emerson Borsa’ya bildirildi

TRABZONSPOR, Portekiz’in Benfica Kulübü’nden anlaşmaya vardığı Brezilyalı oyuncu Emerson’a yıllık 800 bin Euro ödeyeceğini İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na (IMKB) bildirdi. Bordo mavili kulüp Emerson ile 2 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz