Gündem Haberleri

  Sortie'de transparan ses perdesi

  Hürriyet Haber
  27.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Boğaz manzarasını kapatmayan transparan ses perdesi ile Sortie’de müzik kaldığı yerden devam ediyor.

  Sortie, gece müziğin sesinin karşı kıyılara gitmesini engellemek için transparan ses perdesi kullanıyor. Manzarayı kapatmayan ses perdesi sayesinde sortie misafirleri boğaz manzarası karşısında eğlenirken, kimse de sesten rahatsız olmuyor. Sortie, sesi kadife ve diğer perde çeşitlerine göre daha iyi tuttuğu belirtilen şeffaf perdeyi tercih ederek, Sortie'deki eğlencenin kaldığı yerden devam edeceğini belirityor.

  Varol Kaynar bu konuda "İşimiz insanları eğlendirmek bunu yaparken kimseyi rahatsız etmek istemeyiz. Bu gerekçe ile sesi tutma konusunda diğer perdelerden çok daha etkili olduğunu öğrendiğimiz tarnsparan perdeyi tercih ettik. Böylelikle; hem kimse rahatsız olmayacak hem de misafirlerimiz boğaz manzarasından mahrum kalmadan kaldıkları yerden eğlenceye devam edebilecek" dedi.

  Bu hafta F1 nedeniyle çok sayıda yabancı konuğu ağırlamaya hazırlanan ve pazar gecesi çok önemli bir parti(fashion tv parti) ye ev sahipliği yapacak olan Sortie, ses perdesi sayesinde kimseyi rahatsız etmeden binlerce yerli ve yabancı konuğu ağırlayabilecek.

   

  Sortiede transparan ses perdesi

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı