Gündem Haberleri

  Sonunda paparazzi de ezdi

  Hürriyet Haber
  20.10.2007 - 14:48 | Son Güncelleme:

  Her gün yeni bir skandala imza atan Britney Spears, bu kez büyük bir kazayı ucuz atlattı.

  Dudaklarına silikon yaptırdığı kliniğin otoparkından çıkmaya çalışan Spears'ın arabasının önü bir anda bir paparazzi ordusu tarafından kesildi.

  Bir eliyle o halde görüntülenmemesi için  dudaklarını kapatan diğer eliyle de direksiyona hakim olmaya çalışan Spears, görüntü alan kameramanlardan birinin arabasına ne kadar yaklaştığını fark edemedi.

  Paparazzinin ayağının üzerinden geçen Spears, daha sonra paniğe kapıldı. Spears hızlı gitmediği için paparazzi ciddi bir şekilde yaralanmadı. Spears da bir felakete dönüşebilecek bu kazayı ucuz atlattı.

  ÇOCUKLARINI GÖRMESİ GEÇİCİ OLARAK YASAKLANDI

  Spears, çocuklarının velayetini kaybetmesinin ardından, mahkeme tarafından kendisine tanınan haftada bir gün çocuklarını görme hakkını da geçici olarak yitirdi. Kevin Federline ve Britney Spears'ın velayet davasına bakan Yargıç Gordon, Spears'ın, kendisi ile bağlantı kurulabilecek telefon numaraları ve adresi mahkemeye zamanında bildirmemesi üzerine, daha önce karara bağladığı ‘haftada bir kez çocuklarını görme ve onlarla birlikte olma’ hakkını da iptal etti.

  Sonunda paparazzi de ezdi
  Spears kaza anında arabayı tek eliyle kullanıyordu.


  Gordon, hazırlattığı tutanakta, “Davalıya (Britney Spears), tanınan çocuklarını haftada bir kez görme hakkı, mahkeme emirlerine uymadığı gerekçesiyle geçici olarak iptal edilmiştir”  dedi.

  Eski eşi Kevin Federline ile Ekim 2004'te evlenen Spears, Kasım 2006'da boşanma davası açmış ve boşanma 30 Temmuz tarihinde resmiyet kazanmıştı. Federline ile Spears, oğulları 2 yaşındaki Preston ile 1 yaşındaki Jayden James'ın ortak velayetini almış, ancak Federline daha geniş bir velayet hakkı elde etmek amacıyla mahkemeye başvurmuştu.

  Yargıç Gordon, 18 Eylül'de, sık sık alkol ve uyuşturucu madde kullandığı belirlenen Spears'ın çocuklarının velayet hakkını kaybetmemek için haftada bir kez alkol ve uyuşturucu testi yaptırmasına, haftada bir gün de çocukları ile birlikte olmasına karar vermişti.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı