Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sonunda bunu da yaptılar

Akhisar Bld.-Tavşanlı Linyit maçında bir taraftarın stada getirdiği tavşanı sahaya atıp ölümüne sebep olduğu ileri sürüldü. Söz konusu kişi bir tavşanla ortaya çıkıp, “Atmadım, elimden düştü ve yaşıyor” dedi.

hurriyet.com.tr / DHA
SON GÜNCELLEME

TSYD KÜTAHYA TEMSİLCİSİ AYDIN: BU OLAYIN SORUMLULARI BULUNMALI

MANİSA VALİSİ: 1 KİŞİ YAKALANDI 

BU TAVŞAN O TAVŞAN MI - Web TVFANATİKLİK sınır tanımıyor... 19 Aralık 2010’da Akhisar’da oynanan Akhisar Belediyespor-Tavşanlı Linyitspor Bank Asya 1. Ligi maçında ev sahibi takımın bir taraftarı, sırf rakip takımın ismini çağrıştırıyor diye stada tavşan getirdi. Yasin Gergin adlı taraftar, kulaklarından tuttuğu tavşanla tezahürat yaparken, tribünden iki arkadaşı da ona eşlik etti. Akhisar kaynakla bir internet sitesi olayın görüntülerini yayınlayıp, söz konusu taraftarın tavşanı yere atıp ölmesine neden olduğunu yazınca ortalık karıştı.

Cezalandırılsın

Manisa Valiliği’ni elektronik posta yağmuruna tutan hayvanseverler, tavşanın ölümüne sebep olan kişilerin cezalandırılmasını istedi.  Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Yasin Gergin, tepkiler üzerine elinde bir tavşanla DHA’nın Akhisar’daki bürosuna bir tavşanla gelerek, “Tavşanı sahaya atmadım. Ben kulaklarından tuttuğum sırada biri arkadan itince elimden düştü. Sol ön ayağının kırıldığını gördüm ve veterinere götürdüm” dedi.

Sonunda bunu da yaptılar


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler