Gündem Haberleri

  Sonunda baş başa

  Hürriyet Haber
  28.10.2011 - 11:53 | Son Güncelleme:

  Başrollerini Beren Saat ve Engin Akyürek'in paylaştığı 'Fatmagül'ün Suçu Ne'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

  Dizinin 27 Ekim perşembe akşamı ekrana gelecek olan 47. bölümünde;                  

  Kerim'in ayrılık kararına karşın, Fatmagül de Kerim'e son sözünü söyler. Kerim artık onun dört düşmanından biri değil, güvendiği, evliliğine devam etmek istediği adamdır. Bu noktadan sonra, Kerim kendisine uzatılan bu eli ya tutacaktır, ya da Fatmagül'ü tamamen kaybedecektir.

  Fatmagül'ün mahkemesi yaklaştıkça, tüm gelişmeler Yaşaranların aleyhinedir. Bir çıkış yolu arayan Münir için, Vural'ın ölümündeki sır perdesini fırsata dönüştürme zamanı gelmiştir. Münir'in yaktığı kıvılcımın Kerim'e ulaşması uzun sürmez. Mustafa'nın Vural'ın katili olma ihtimali, Fatmagül'le Kerim arasındaki hassas süreci etkiler. Bu sırada Mustafa ise Asu'yla birlikte yurtdışına kaçış için son hazırlıklarını yapmaktadır. Asu'nun bu konudaki planlarıysa çok farklıdır.
  Birbirlerine karşı dikkatli adımlar atmaya çalışsalar da, Kerim ile Fatmagül arasındaki gerilim her fırsatta yeniden tırmanır. Oysa ikisinin de ihtiyacı olan tek şey, sakinleşip birbirlerini dinlemektedir.

  Uzun bir zamandan sonra Fatmagül ve Kerim herkesten ve her şeyden uzakta ilk kez baş başa kalırlar..

  İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI / WEB TV     

  Sonunda baş başa
  KERİM'İN KARDEŞİ GÖZDE KOCAOĞLU           

  Sevilen dizinin fan sayfasında Kerim'in kızkardeşi Deniz Ilgaz'ın yeni bölümlerde kadroya dahil olacağı yazıldı. Karaktere kimin hayat vereceği merak edilirken, beklenen açıklama yine dizi fanatiklerinden geldi. İddialara göre; Deniz Ilgaz olarak izleyici karşısına çıkacak olan isim Gözde Kocaoğlu.

                                      

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı