« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Sonuna kadar savaşacağız"

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Beşiktaş'ın antrenörü Mehmet Önüt, Galatasaray ile yarın yapacakları derbi maçın son anına dek mücadele edeceklerini belirterek, taraftarlardan destek istedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mehmet Önüt, Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesine yaptığı açıklamada, ezeli rakipleri Galatasaray ile yapacakları erteleme maçına iyi konsantre olduklarını ve karşılaşmayı kazanmak istediklerini kaydetti.

İki takımın da iyi oyunculardan kurulu olduğunu belirten Önüt, şöyle devam etti:
“Normal sezonun son iki maçına geldik. Bunlardan birisi Galatasaray ile oynayacağımız erteleme maçı. Tabii ki bizim için diğer maçlardan çok daha farklı bir anlam ifade ediyor. Daha fazla konsantre ve motive oluyoruz. Sonuçta ligimizin tek derbi karşılaşması. Rakibimizin gücü belli. Dört yabancı oyuncuyla mücadele ediyorlar ve bunlardan üçü sahada olacak. Biz ise yerli oyunculardan kurulmuş iyi bir ekibiz. İyi antrenman yaptık, iyi hazırlandık ve çalışmalarımız hala devam ediyor. Tam kadro olarak sahaya çıkacağız. Tabii ki taraftarlarımızı da bekliyoruz. Onların desteğine çok ihtiyacımız olan bir maç. Bizi yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz. Onlara keyifli ve çekişmeli bir maç izletmek istiyoruz. Sonuna kadar maçı bırakmayacağımıza söz veriyoruz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz